Příspěvky uživatele - 211.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámá kráska, 15.5.2020 Obsahuje fotku
Zdravím, prosím vás kamarádi o název této neznámé krásky. DDD
Kaštanovník, 17.11.2017
Co jsem četl, tak semenáče radili sázet dále od sebe (15 metrů), zatímco roubovance kolem 10m, takže planý strom bude určitě mohutnější. Více musí poradit někdo zkušenější. Nicméně vzájemné opylení také řeším. Mám zasazené tříleté stromy odrůdy... celý příspěvek >
Černy jeřab (Aronie), 17.11.2017
Pěstuje někdo a může tudíž porovnat více kultivarů aronie? V zahradnictvích se dají zakoupit odrůdy Viking, Aron, Hugin, Nero a Galicjanka, případně červená forma (Temnoplodec planikolistý) Co jsem našel v různých popisech v zahradnictvích... celý příspěvek >
Jeřáb Kubovaja - zkušenosti?, 17.11.2017
Pane Vysloužil, můžete porovnat chuť Moravského s aronií? (a to jak v čerstvém stavu tak i zpracované...). Arónie mi docela chutná řádně vyzrálá i čerstvá.
Šarka švestek, 18.7.2017
Na Limbachu jsem si vylistoval odrůdy, které měly v textu: "Je rezistentná voči šárke, odolná voči monilióze, hrdzi a ostatným hubovým a bakteriálnym ochoreniam dreva a kôry. Je obzvlášť zaujímavá pre ekologické ovocinárstvo aj... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika