Příspěvky uživatele - 187.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte jaké kvasinky, 15.8.2016
Ani ne, já na kvasinky dám a obvykle včetně výživy.  Již nkolikrát se mi nedařilo, zejmena v pozdějších chladnějších podzimních měsících "rozjet" kvas nebo mošt určený pro výrobu vína. Je to rizikové období kdy mohou místo kvašení působit... celý příspěvek >
Kde sehnat dafnie, 15.8.2016
V toto roční období je dafnií plná většina rybníků a ostatních stojatých vod. Stačí podběráček se síťkou z dámské punčochy a "lovit s ním ve vodě" nebo pokud je k dispozici zdroj energie, tlačit přes tuto síťku vodu čerpadlem.
Keříkové zelené fazolky, 15.8.2016
Při cenách semen pro výsev v obchodech, bysem si zcela jistě uschoval semena fazolek na příští rok.    j.c.
Ovoce bez postřiků, 13.8.2016
Monilioza na višních je kapitola sama pro sebe...     j.c.
Broskvoň Modřinka, 3.8.2016
Letos asi 10 plodů, překrásných.     j.c.
Sladka ostružina, 25.7.2016
Pokud je plná ostružinová chuť, nižší sladkost mi nevadí, dosladím troškou cukru, přidám kysanou smetanu a dobrota je hotová. Pokud jde o zvýšený výskyt hmyzu na plodech, vyskytuje se nám v letech s větším množstvím srážek nebo vysokou vzdušnou... celý příspěvek >
Škůdce na chilli, 25.7.2016
Souhlas. Ta jemná pavučinka je pro svilušky typická.
Je to úplný konec?, 21.7.2016
Moniliový úžeh, vzápětí mrtvice, Tipuji že meruňka bude mít na sobě klejotok. Vykopat, na podzim zkusit štěstí novým stromkem.   j.c.
Jak daleko od sebe nasázet maliny a ostružiny?, 18.7.2016
Ostružiny vedu na drátěnce na vino. sazenice ponechávám cca 4 metry od sebe, z každé sazenice 3 - 4 výhony podle jejich síly. Na nových letorostech  /cca 5 - 6 m dlouhých/ odstraňuji odbočující přírůstky, ponechávám jen terminální. Po odplození... celý příspěvek >
Co zasít, nebo zasadit v červenci?, 11.7.2016
Na záhon po česneku plánuji výsev černé ředkve. na další pak zmíněné pekingské zelí, později i ten špenát.
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika