Příspěvky uživatele - 15.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Goldstar, 12.11.2017 Obsahuje fotku
S nástupem "hvězdných" odrůd se o Goldstaru příliš nemluví. Musím s radostí napsat, že v teplejší oblasti Litoměřicka se této odrůdě výborně daří. Hořkou pihovitostí trpěla pouze při prvních dvou úrodách. Přináší pravidelné sklizně mimořádně chutných... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 12.11.2017 Obsahuje fotku
Přírůstky v řádech centimetrů mě překvapují, neboť moji očkovanci koncem května přerůstají ochranné tubusy (60cm). Na podzim je obvyklá síla očkovanců u podnože okolo 2cm, o výšce jsem se zmiňoval v minulých příspěvcích. Na snímku je Šarlatová... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 12.11.2017 Obsahuje fotku
Ještě pár slov závěrem. Pro mladé šlechtěnce je nejdůležitější vydatná a pravidelná zálivka. Školku vyhnojím jen kompostem a v následujících dvou letech chemicky nepřihnojuji. V mých podmínkách je prvořadá ochrana před zvěří. Zajíci, srnky a laně mi... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 12.11.2017 Obsahuje fotku
Někdy se také přihodí, že triploidní odrůda na bujnější podnoži roste až nezřízeně. Potom je optimální provést koncem června zakrácení a tvarovat korunku z předčasného obrostu, čehož se hojně využívá i u broskvoní. Na smínku je Bláhova reneta na... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 12.11.2017 Obsahuje fotku
Přicházím se slíbenou prezentací jednoletých špičáků. Na fotografii je Katja na podnoži M26, která za čtyř odrůd na stejné podnoži narostla nejvýše (170 - 180cm). Nejlépe se daří očkovancům na podnoži, která od jara do srpna rostla na stanovišti.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika