Příspěvky uživatele - 45.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámý blázen, 17.7.2021
Díky moc, já bych ji taky litoval a hledal místo jinde... Přetlumočeno majitelce, uvidíme, jak to dopadne :-)
Neznámý blázen, 16.7.2021 Obsahuje fotku
Prosím o určení a doporučení péče, babičce už začíná nadzvedávat strop neznámá pokojovka. :-) Aktuální výška přes 150 cm, obrazí po zakrácení? Díky, Pavel.
Okurky, 13.5.2020
Jojo, popisky fixkou -taky jsem před lety udělal tu blbost, pak jsem zkoušel všechno možné, až jsem našel "Popisovač pro zahrádkáře". Ten mi pak zrušili a byl nahrazen popisovačem "Hobby plus", ale u nás je docela problém jej z obchodníků vymámit -v... celý příspěvek >
Rybíz - jarní výsadba, 3.3.2019
Zdravím. Můžete zkusit napsat mail do Tesca, že jste u nich koupila cosi a jestli Vám mohou zjistit odrůdy, které prodávali. Takto jsem kdysi pochodil v Lidlu... Pavel
Co je to za rostlinu?, 21.10.2018
nemohl by to být pelyněk estragon?
Co je to za rostlinu, plevel?, 22.8.2018
Zdravím, když nikdo nic, tak zkusím: nemohl by to být budoucí osikový les? :-)
(Ne)rozrůstání borůvek, 4.6.2018
To už je divné... Předpokládám že kyselou půdu dostaly v dostatečném množství? Zálivka přiměřená? Osobně se mi osvědčilo vzít starou vanu, ucpat špunt, rozbruskou 10cm nade dnem prokrojit díry pro odtok přebytečné vody, zakopat a naplnit rašelinou.... celý příspěvek >
Co je to za rostliny?, 1.2.2018
1. mamka říkala "břízka", googl poradil "žumen"  -cissus 2. voskovka, hoya -kvetoucí provoní celý pokoj pomalu až do nepříjemna, pozor roní medovici! Pavel.
Rajčata 2018 - semena, 27.1.2018
AD "Raný zázrak": A nedal si jen někdo práci s překladem názvu? -Nebylo to původně "Early Wonder"? Za mne: chutné, rané, keříkové, nazval bych to růžové. Pavel
Afr. fialka - jak to dělají?, 7.12.2017
Zdravím. Zajímalo by mne, jak firma docílila pruhovaného květu u fialky. Snažím se totiž uchovat "památeční" Chimeru, a když mi z listového řízku poprvé vyrostla fialka se sněhobílým květem, bral jsem to jako daň skleróze či bordelářství. Když stejně... celý příspěvek >
Traveni hlodavcu, 9.11.2017
Jen bych přispěl nedávným zjištěním, do čeho se nám zase únije... Teda, co se zase bude regulovat. Přeložil bych si to asi takhle: Menší balení bývá dražší, tak to nařídíme dělat pro sichr i řidší... citace: "Od 1.3.2018 bude možné prodávat v... celý příspěvek >
Poznáte rostlinu?, 7.11.2017
Docela mi to připomíná šťovík tupolistý, u nás lidově "sladký lupen". Pavel
Určení stromu, 15.7.2017
A nechtěl byste i určit druh brouka, sedícího na vedení velmi vysokého napětí opodál? :-) Lepší foto by nebylo -větvička, list, plod...? Takhle jen od boku: hlošina? úzkolistá???
Znáte prosím jméno plevele?, 8.6.2017
Ten druhý mi přijde na popenec (asi břečťanolistý), údajně mňamka (ale po bofixu bych ji moc nekoštoval :-) První taky něco hluchavkovitýho, neboli něco z pár set druhů... :-) Nevoní to náhodou po citronu? Na první pohled by to mohla klidně ta... celý příspěvek >
Jak profíci množí rakytník?, 10.4.2017
Zdravím,  zajímalo by mne, jak je vlastně množen rakytník. Jde mi o to, jestli má cenu sázet kořenové výmladky. Nebo je to snad roubované (to by byla snad práce pro vrahy, ne?) a výmladky jsou od nějakého pláněte? Pavel.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika