Příspěvky uživatele - 82.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Filtrace nexus, 13.6.2018
tak to vam uz nereknu ale byl to tetra pond medifin, ja si nebyl vubec jistej co jim je tak jsem hledal nakej univerzal, nastesti zabral, jeste jsem to doplnoval probioatikama a kdyz zacli pomalu zrat tak jsem do nich cpal vitaminy, s tema neprestanu... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 13.6.2018
nevim jestli to je na nove vlaknona jezirku to asi zlikviduje veskere bakterie pac mi voda poradne zezelenala, sice se ma vypinat lampa ale jak behem tri dnu sla kvalita vody dolu tak to jen vypnutou lampou asi nebude, po preleceni jsem tejden pockal... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 23.5.2018
je to univezal sirokospektralni tetra pond medifin, u nas ve meste jsem nesehnal nic jinyho a jen na jednu davku tak ted cekam na dalsi sirokospektralni od jine firmy tak nevim jestli to muzu zmenit bez nakejch nasledku
Filtrace nexus, 12.3.2018
tak vas tady zas zdravim, chci se jen zeptat jestli uz mate spustenou filtraci, jsem myslel ze bych ji uz tenhle tyden zprovoznil ale koukal jsem ze maj byt pres vykend zas naky mrazejky tak nevim jestli jeste nepockat tyden dva
Jaký je rozdíl v čerpadlech, 26.12.2017
ja nevim ale pokladam si otazku zda cerpadlo o vykonu 20 kubiku za hodinu neni zbytecne moc na 20kubikovy jezirko,
Filtrace nexus, 14.11.2017
objednavejte z venci, u nas to prijde hoodne draho, ja uz taky bral dost veci ze zahranici a uz to i reklamoval a nemel jsem problem, ja reci neznam ale mam kamaradku ktera mi to vse domlouvala a vse bylo naprosto bez problemu, a co se tyce dopravy,... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 13.11.2017
star fish jezirka
Filtrace nexus, 10.11.2017
tak automaticky dopousteni jezirka me vubec nenapadlo, mam studnu cca 6m od jezirka coz by nebyl problem, nechapu ze me to nenapadlojinak pro exn a pana hrkala, moc zajimave, dekuji
Filtrace nexus, 10.11.2017
moc se mi libi jak muzete regulovat prutok, to je fakt paradaa za fotky bych byl v prubehu zimy rad, uz ten predchozi vas prispevek hodne napovedel na jakym principu to funguje, akorat si tak rikam ze na tom mym krcalku by byl ubytek vody co by se... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 9.11.2017
ja jim psal a poslali mi ceskej manual s tim ze se da zapojit i cerpadlove ale chytrej z neho nejsemjeste jsem ho nasel na slovenskym eshopu a tam uz maj oba, jak gravitacni tak cerpadlovy, cerpadlovy vychazi draz o naky plus minus dva tisice.
Filtrace nexus, 9.11.2017
tak jsem zase chytrejsi, diky mocjeste bych mel dotaz k bubnovym filtrum, co jsem koukal na ruzny videa tak pri oplachu sita ochazi do odpadu celkem dost vody a pokud se bere s jezirka na ten ostrik tak musi bejt celkem dost velky ubytek vody a... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 8.11.2017
vidite, to me nenapadlo s tema cerpadlama, diky,a jaky typ bubnovyho filtru jste poridil?ja bych byl schopen za nejaky cas poridit tento za tech 34 000kc ale zas nevim jaka bude kvalita, cena je uplne nekde jinde nez u ostatnich filtru tudiz tam... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 7.11.2017
dneska jsem narazil na clanek od nakyho stavitele jezirek, popisoval vseobecny zasady stavby jezirka atd, ale co me zaujalo tak bylo to ze cerpadla by se mela pri zazimovani nechat ve sklepe v nejaky nadobe s vodou, nevite nekdo proc?a jeste jsem... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 6.11.2017 Obsahuje fotku
tak jsem uz vyhodil cerpadlo ze dna a jede mi jeste skimmer, na to cerpadlo ze dna mam udelany tohle, takova dodatecna gula jakobydavam to jen tak pro zajimavost a omlouvam se za kvalitu, koukam ze to je trochu rozmazany
Schema kořenové filtrace, 5.11.2017
stojim za tim co rekl beny, kolme steny a minimum kacirku, sterbinak povazuju za nejlepsi krom bubnoveho filtru mechanickou filtraci, jen ten buben stoji fakt hooodne,ja kdybych mel delat znova jezirko tak prdim na zony s rostlinama, nechal bych... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika