Příspěvky uživatele - 108.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pravokořenné stromy, 31.10.2017
Takže vlastně potvrzujete to, o čem jsem psal výše. Pokud se jedná o něco, co není v klasické příručce o zahradničení z 80. let, tak je to pro vás i podobné blbost a trápení rostlinek a to jen na základě vaší intuice, jak jste potvrdil. A nemyslím... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 31.10.2017
Pane Rafael, řekněte mi, jak se dopouštím neúcty vůči předkům, pokud seženu např. jabloň Admirál jen na zakrslé podnoži a chci z ní vypěstovat bujný vysokokmen bez potřeb každoročního hnojení a pravidelného zalévání, protože vím, že má bujný růst, na... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 31.10.2017
Pane Vysloužil, já reagoval stejnou mincí na předchozí příspěvek, kdy se dotyčný obouval do lidí, mající trochu odlišný názor. Pokud se na tomto fóru člověk dovolí zeptat na něco, co nění jako vystřiženo z příručky pro zahrádkáře z 80. let, či se... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 31.10.2017
Další část populace zase zůstává uzavřená ve své konzervě, fanaticky odmítající jakékoliv nové pohledy, malinko jiný přístup k problematice. Každý takový jiný názor či experiment je pro ně něco naprosto nemístného a dotyčný je automaticky... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika