Příspěvky uživatele - 156.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lotenkov, 9.12.2017
V Rusku je mozne vsetko aj to ze na jar vrublami prestepeny strom uz ten isty rok na nich prinesie urodu krasnych jablk.Myslim ze p.Vyslouzil tu kdesi o tom aj pisal.
Red Conference, 8.12.2017
Z Konferencie bola krizenim vyslachtena aj hruska Amfora.Mozete niekto kto ju ma porovnat chut s Konferenciou? Skladovatlenost ma dlhsiu Amfora je to skora zimna hruska.Dakujem.
Red Conference, 8.12.2017
Dufam ze vtactvo sa nebude o tuto red verziu zaujimat viac nez o klasicku konferenciu.
Dicolor, 27.11.2017
No ano M.Vyslouzil ma idealne podmienky, silne urodnu podu na hranici cernozeme, dobra poloha, obrovske plody preto ta chlouba.Nie kazdy moze zahradkarcit v tak rajskych podmienkach snad z toho prameni ta necekena chlouba 
Jablon Empire, 27.11.2017
Dakujem.Je dobre ze je tu niekto kto Empire skutocne mal.Zmensoval Empire plody casom, po rokoch tak ako Spartan, padali plody pred zberom?
Proc praskla kura cyprisku, 26.11.2017
Neviem ako cypris ale mam jednu jablon ktorej nie zriedka v dosledku vacsich zarzok podobne pozdlne popraska kora na viacerych miestach, nasledne sa to pekne zahoji.Strom zrejme v dosledku zrazok rychlo nabera objem a rastie.
Jablon Empire, 24.11.2017
O lobe sa tu uz viedli diskusie.Nejedol som ho, mame iba Spartany ktore su vyborne.Ale ich spolocny predok McIntosh sa nezaprie.
Jablon Empire, 24.11.2017
Konkretne tito tu maju slivky na podnozi Alycza ale chcu 20 eur za postovne.Inak tam maju za skvele ceny, vyborne egrese Kameniar a Nesluchowski ktore su masovo vysadzane v Polsku-su to ukrajinske odordy.
Jablon Empire, 24.11.2017
Tu je ciastocny zoznam skolok ktore ju v pl mnozia.
Jablon Empire, 24.11.2017
Staci zadat do googla jablon empire, pocet eshopov v pl kore ju ponukaju je velky.Druha vec je postovne naposledy mi odpisali tiez z polskeho eshopu v inej veci ze chcu 82 zlotych skoro 20 eur za postovne Cize staci ich kontaktovat a dohodnut... celý příspěvek >
Jablon Empire, 24.11.2017
Bola tu na fore kdesi uz skor o nej zmienka kde ju niekto komentoval ako obdobu Spartana ktoru si s chutou dava na jar.
Prosím o radu jakou jabloň do mrazové kotliny, 24.11.2017
Kazdy kto ma sad vie ze z casu na cas pride rok ked toho vela aj u jabloni pomrzne, nebyva to casto.Aj tento rok vela zmrzlo ale su odrody jabloni ktore boli obsypane napriek mrazom(odrody neviem su to starsie stromy),aj ked hned vedla ich xy... celý příspěvek >
Jablon Empire, 24.11.2017
Ma niekto jablon Empire.U nas sa nejak nepredava ale v Polsku sa da kupit bezne.Aka je chut, skladovatelnost odolnost voci chorobam atd?
Fruca stlpová slivka, 22.11.2017
Diky.Taka Katinka ma tiez topolovity rast podobne niektore dalsie slivky.Bez tvarovania by boli ako topol.Nepredavaju ju vsak ako stlpovitu 
Fruca stlpová slivka, 22.11.2017
Ma niekto skutocne stlpovitu slivku ktora tak aj rastie.Podla fotiek to vyzera skor na obstrihany stromcek (pre foto) o nejakej stlpovitosti ani zdania.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika