Příspěvky uživatele - 234.223

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako zahustiť vápno na bielenie stromov?, 8.1.2021
Dal som 1 diel vapna a 2 diely vody a bolo dobre roztieratelne, mozno by stacilo aj 1:1
Hardenportova, 31.12.2018
Petertt: Nedávno tu na nejakom vlákne písal pán Ivan z okénka, že preňho je kráľovnou jadrovín (mám pocit že použil výraz malvíc) hruška. Niečo na tom bude! Pekná hruška je naozaj majstrovský kúsok Matky Prírody. A tá chuť... Jablká sú fajn, ale... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 16.10.2018
Pan Vysloužil, môžete porovnať Gabrovskú, Toptaste a Topfive čo sa týka odolnosti na šarku a moníliu plodov?
Rubinola - řezat či nechat být?, 15.9.2018 Obsahuje fotku
IK: Ideálne to síce zatiaľ nie je, ale podstatne lepšie ako v marci. Pri najbližšom predjarnom reze sa sústreďte na nasledujúce body: 1. Nebáť sa presvetliť korunu - tam kde bežia paralelne 2-3 výhonky, ponechať len jeden, ostatné odstrániť rezom na... celý příspěvek >
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 15.9.2018 Obsahuje fotku
"Je suis la Reine (ja som kráľovná). Mne nebude nikto a nič diktovať, ani nejaké počasie!" Veru tak, Boscova si bez ohľadu na tohtoročné počasie dozrela tak ako po iné roky, oberal som ju (dnes) dokonca o 5 dní neskôr než vlani. Bolo tu už o nej... celý příspěvek >
Merkur, 25.8.2018
Plody bohato zarodeného Merkuru na M26 sa už začínajú červenať (foto 1-3). Dobre oslnené plody sú už pekne vyfarbené (foto 4-6) a dajú sa už konzumovať. Jablká sú sladké s jemnou prímesou kyseliniek a šťavnaté. Veľmi kvalitná jesenná odroda. IH
Ingrid Marie, 15.6.2018
Pierre: Bez obáv, múčnatka to nie je. Listy sú zdravé. Niektoré odrody majú mladé lístky takto belavo plstnaté, ale nie je to choroba. Staršie listy už tento výzor stratia a sú "normálne". Typické je to napr. pre Jonathan, ale (v menšej miere)... celý příspěvek >
Topstar plus, 9.11.2017
A čo Topgigant? Je chuťovo lepší ako Topstar?
Boule na kořenech, 24.10.2017
Petr z H.: Pozrite si tento príspevok - foto. IH
Black diamond apple, 24.10.2017
Trochu viac informácií k téme. Jablko Black Diamond je klon čínskej odrody Hua Niu (tá je na foto 1). V popise Black Diamond sa píše (foto 2) že farba je "purple" (= purpurová, fialová, nachová). Myslím si, že reálna farba Black Diamond je na foto 3.... celý příspěvek >
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 24.10.2017
Peter: Bohviečo to nie je, ale nebojte sa, ujme sa. Samozrejme že osobný odber je najlepší, ale nie každý má na to čas a možnosti. Niektorí predajcovia sú neseriózni a najlepšou možnosťou ako predať aj nekvalitné výpestky je zásielka. Snáď sa dotyčný... celý příspěvek >
Angrešt a rybíz 2017, 24.10.2017
Tiež sa pridám k Mimmovi a trochu sa Invicty zastanem. Mám ju vo forme stromčeka a na veľkosť ani kvalitu plodov sa sťažovať nemôžem (foto). Iste sú aj lepšie odrody, ale že by Invicta bola vyslovený prepadák - to nekoreluje s mojou skúsenosťou. IH
Koncentrácia Kuprikolu, 24.10.2017
Tá nižšia koncentrácia sa uvádza pri aplikácii na jadroviny v rámci prevencie bakteriálnej spály. Z iných indikácií je koncentrácia vyššia (viď foto). Ako posledný "asanačný" postrek na jeseň po opade listov a prvý preventívny skoro na jar pred... celý příspěvek >
Sloupovité jabloně - žlutoplodé, 16.9.2017
E.: Baleríny nepestujem, ale známy má střížovický Cactus, pred rokom mal prvé plody a pri dozrievaní boli pekné žlté. (Inak neviem kto vymyslel ten názov..."mám chuť na kaktus, prines mi dva z pivnice" 😃). IH
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 16.9.2017
Jiří II: Ďakujem. V takýchto podmienkach by asi bola hanba niečo nedopestovať... Horšie je to ak sa k mrazom a chorobám pridá ešte aj krupobitie, ako u Vás. To je potom človek úplne bezmocný. Ale ako Ste nedávno napísali - "něco mi říká že příští... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika