Příspěvky uživatele - 132.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Archivace slivovice, 12.10.2017 Obsahuje fotku
demižon
Archivace slivovice, 12.10.2017 Obsahuje fotku
analýza
Archivace slivovice, 12.10.2017 Obsahuje fotku
Tak tady to je
Archivace slivovice, 11.10.2017
Tak dnes mi konečně přišla analýza 80 let staré slivovice z demižonu. Kdo bude mít zájem o bližší info. o výsledku, fotky atd. Tak tady je můj e-mail jerry.zcervinky@seznam.cz
Archivace slivovice, 12.9.2017
Dnes jsem to přelil do čistého demižonu, je toho 20 litrů. A když jsem nalil na lžíci a zapálil, tak to hořelo velkým modro-žlutým plamenem a vyhořelo to všechno. Ochutnat to bych neriskoval. Je to nažloutlé a na spodu byl nějaký jako kdyby... celý příspěvek >
Archivace slivovice, 10.9.2017
Podle mě byla zakopána sudetskými němci. Jsem také zvědavý. Dám vědět. Zítra zašlu vzorek na rozbor
Archivace slivovice, 10.9.2017
Dobrý den Dnes jsem vykopal demyžon cca 70-80 let staré slivovice uzávěr byl korek zavoskovaný, držel pohromadě, ale už se rozpadal. je pěkně čirá, ale na spodku je něco jako kal, vypadá to jako vata či co.Nevíte někdo co by to mohlo být? Chci to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika