Příspěvky uživatele - 160.157

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hruškový kvas, konec kvašení, 7.10.2017
Děkuji za reakci, cukry jsem vskutku přidával, a to 3kg/100kg. Minulý rok se mně kvas pokazil, neprokvasil vůbec, tak jsem tento rok cukr přidal a taky kvasinky ušlechtilé. Nepřidával jsem ale živnou sůl a ani jsem neupravoval Ph.
Hruškový kvas, konec kvašení, 6.10.2017
Dobrý den pánové, chtěl bych Vás poprosit o radu. Založil jsem hruškový kvas, na začátku jsem naměřil 21Bx, přidal ušlechtilé kvasnice a po začátku kvašení (cca za druhý den) jsem hermeticky uzavřel a nechal hadičku na ucházení CO2. Takto to... celý příspěvek >
Plod zčervená a opadne, 25.7.2010
záleží na stromu, někde opadne zanedbatelné množství, někde je to i 40%. navíc u některých odrůd plod nečervená ale fialový.. s tou šarkou na tom nějaký kus pravdy bude. díky za reakci
Plod zčervená a opadne, 21.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám problém s plody švěstky, dělají to vesměs všechny odrůdy. Plod začne červenat, až po nějaké době zčervená úplně a pak opadne. Množství opadaných je 7-15 % z jednoho stromu. Bylo mně řečeno, že to je přirozená regulace, nic proti tomu... celý příspěvek >
Závlaha stromů - kolik vody?, 17.7.2010
Jasný, výpar minimalizuji kolačem uležaného hnoje, položeného kolem stromu.. navíc mně přes hnůj jdou do půdy s vodou i živiny
Závlaha stromů - kolik vody?, 15.7.2010
Výborně, mnohokrát děkuji! Už se pídím po zmíněné literatuře
Závlaha stromů - kolik vody?, 14.7.2010
Děkuji za reakci. No právě mám možnost každý den ke stromu dát tak 10-20 litrů, protože mám natáhlou kapenkovou závlahu, řízenou počítačem (cca 200 stromů), a taky se rozhoduji, jeslti zavlazovat každý den nebo jenom střídavo (sudý nebo lichý,,... celý příspěvek >
Závlaha stromů - kolik vody?, 14.7.2010
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kolik litrů vody přibližně denně spotřebuje strom v tomto vegetačním období. Vím, že záleží na hodně aspektech, kolik plodů vyživuje, kapacitní velikost stromu, atd.. Ale pokud to vůbec jde, tak v průměru, nebo mi... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika