Příspěvky uživatele - 11.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak odstranit lepidlo po etiketách, 5.10.2017
Já se obávám, že výrobci lahví a výrobci lepidel na etikety se spřáhli. Způsob, jak účinně odstranit lvšechny druhy lepidel z lahví, jsem nenašel. Rezignoval jsem a lahve kupuji nové. Pravda, nejsou za korunu nýbrž za sedm, ale připočtu-li čas, vodu,... celý příspěvek >
Solaris, 30.9.2016
Já jsem naštěstí nikdy neměl u Solarisu se vcelami problém a to ani minulý rok, kdy vcel a vos bylo extrémně a letaly skoro az do poloviny rijna, ale věřím že nekde, kde jich je hodne, to může být velký problém proti kterému neni skoro obrany.Nevím,... celý příspěvek >
Nemaže, ale olej teče proudem, 31.3.2015
Že by ten plech sloužil jako těsnění se mi nezdá. Pak jsem se koukal do katalogu, jestli v prolisu okolo díry nemá být nějaký forichtung. Ale v nákresu nic není. Tak nevím, asi servis, nebo novou.
Nemaže, ale olej teče proudem, 31.3.2015 Obsahuje fotku
po sundání plechu- modrá šipka ukazuje, kudy čerpadlo talčí olej do lišty. Červená šipka ukazuje díru skrz do olejové nádržky. Domnívám se, že touto dírou vytéká olej.
Nemaže, ale olej teče proudem, 31.3.2015 Obsahuje fotku
Díky za Vaše nápady. Zjistil jsem následující. Šroubovací víčko žádně přivzdušnování nemá, nebo jsem jej nenašel. Olej při otevřeném víčku teče proudem, není možné, aby to šlo pře pístek. Udělal jsem rozborku a zjistil jsem následující. Po sundání... celý příspěvek >
Nemaže, ale olej teče proudem, 28.3.2015 Obsahuje fotku
Partner 352, čerpalo identické i pro 350 a 351.
Nemaže, ale olej teče proudem, 28.3.2015
Při otevřeném víčku, teče olej z mazacího kanálku prodem, jako když se jede na malou. Nepřetžitým proudem.
Nemaže, ale olej teče proudem, 28.3.2015
Zdravím všechny. Mám pilu Partner. Asi po 8 letech se oběhal ozubený (umělohmotný) váleček olejového čerpadla. Zakoupil jsem nové a celkem v pohodě provedl výměnu. Fše fungovalo, jak má. po několika hodinách řezání, jsme zjistil, že řetěz je opět... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika