Příspěvky uživatele - 2.175

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 27.9.2017
Mám na vás dotaz.Kde nakupujete stromy.Na dobírku, neco tam a neco tu a nebo to máte v dosahu bydlište všechno.Ted sem našel zahradníctvocaklov.sk, mají tam hodne a za málo penez ale Admirál tam nemají. Máte taky Ligol a jaký podpník tam... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 27.9.2017
Golden je Golden, jak by se mohlo české jablíčatko vyrovnaet Goldenu, Golden to je Amerika. Jinak víte cemu vdečíte tým sedmy bedničkám, ne,no predse Podpníku MM111, na m9 by jste mel tak dve bedínky.
Sloupovité jabloně - žlutoplodé, 27.9.2017
Sloupovité byli kdysi na A2 potom na MM111 a tento rok jsem videl jenom na M26,to aby si kupoval víc stromu na stejnou urodu, tahají z nás peníze.
Merkur, 27.9.2017
Videl jsem nekolik ponukových listu -podzim 2017 a Merkur neprodáva nikdo, kdyby nekdo našel prodejce co nekde prodáva Merkur tak ať to dá sem vedet.t.
Pletivo na ochranu proti hrabošům, 27.9.2017
Taky si myslím, oka jsou 20mm, tam muže rust koren aj do 1m za pletivo a parez rozrezávat nebudu, nechám ho tam a nový strom posadím vedle, to je nápad že.
Karneval, 27.9.2017
Chutí, ne.To je nejduležitejší, Chuť.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika