Příspěvky uživatele - 234.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 30.10.2019
Precital som viacere prispevky vo vlakne. Kazdy chvali Fiskars ryl. Viete mi povedat, o ktory vychvaleny produkt ide? Na nete je ich viac, cierne, srrieborne, za 11 eur, za 50 eur, atd... Na nete su viacere druhy - Solid, Ergonomic, Xact, 181 E... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 2.1.2019
...
Dierkovitost listov na čerešni, 1.5.2018 Obsahuje fotku
To čo Ste spozorovali nie je žiadna dierkovitosť (klasterosporióza). Tá má istú genézu a časovú súslednosť symptómov, dierky v listoch vznikajú až neskôr, nie ako prvý prejav (viď foto). Navyše pri tomto počasí by to bol malý zázrak aby sa teraz... celý příspěvek >
Renovace staršího skleníku, 25.4.2018
Nevieme aky je velky ale asi ho len udrzovat pri zivote. Ja mam ccca 30 rocny sklenik a kompletna rekonstrukcia s vyberanim vsetkych skiel sa mi nevyplati casovo ani financne, tmel je dost drahy, potreboval by som ho mozno aj 100 kil a ani nie som... celý příspěvek >
Melouny a melounky 2016, 25.4.2018
Minuly rok som skusal prvykrat zlte melony v skleniku na sieti, vyhony som neviazal len prevliekal cez oká.
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 17.4.2018
Asi to už nikoho nebude zaujímať, ale predsa len ešte jeden príspevok o dlhšie skladovateľných odrodách jabloní: V súčasnosti (fotené 16.4.) mám v pivnici ešte týchto 14 konzumovateľných sort (na foto postupne v radoch zdola nahor a zľava doprava) -... celý příspěvek >
Glyfosfát karcinogenní?, 17.12.2017
104.15: Súhlasím, že väčšina používateľov pesticídov (nielen glyfosátu) hrubo nedodržiava ochranné pravidlá (foto 1-3). Ja glyfosát v záhrade nepoužívam vôbec, mimo záhrady len v minimálnej miere a v odporúčaných koncentráciách. Glyfosát tu ale máme... celý příspěvek >
Ochutnávka jablek, 17.12.2017 Obsahuje fotku
Predvianočná degustácia 21 odrôd jabloní - čiste súkromná, amatérska a nezáväzná. Len pre zábavu a osvieženie tak trochu "zaspatej" zimnej diskusie o jabloniach. Na fotkách sú odrody z mojej záhrady zoradené v poradí (od prvého po posledný rad, vždy... celý příspěvek >
Spartan, 25.9.2017 Obsahuje fotku
Spartan - je to ešte stále pomerne dosť pestovaná odroda, najmä staršími záhradkármi. Z ponuky predajní a škôlok sa ale pomaly vytráca. To že ho pestujete "intenzívne" - ako štíhle vreteno, je optimálne (viď foto). Ja som Spartan vyradil asi pred 20... celý příspěvek >
Poznáte druh smrku?, 13.5.2017
?
Mráz, 13.5.2017
Slivky prestáli mráz tiež bez úhony, zdá sa že ich bude dosť na jedenie, na lekvár aj na slivovičku. Na fotkách (bez poradia) Tegera, Katinka, Čačanská lepotica, Zelená ringlota a Althanova. IH
Vyber hrusne na zahradu, 13.5.2017
Mám viacero hrušiek na dulových podpníkoch, ale je nepopierateľné, že majestátnosť vzrastnej hrušky na semenáči je iný level. Na fotkách sú zdravé a vitálne stromy v najlepšom veku na semenáčových podpníkoch (Clappova - 4m, Lucasova - 4,5m,... celý příspěvek >
Zahradní trpaslíci, 25.11.2016
A neměl by být von Šmudla tak trochu ušmudlanej? :-) IH
Broskvová sezóna 2011, 25.11.2016
U nás patrí Modřinka k tomu lepšiemu, a udivuje aj naozaj nevšednou veľkosťou plodov. Ale samozrejme platí - iný kraj (poloha), iný mrav (kvalita). IH
Přeložení druhového jména, 25.11.2016
A niektoré jedovaté a jedovité organizmy sú zatiaľ aj v latinčine nepomenované, napr. taký Poisoneus myrmidonicus (pracovný názov). IH
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika