Příspěvky uživatele - 233.175

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou podnož pro meruňku, 22.9.2017
Využil bych toto vlákno k dotazu - lze do suché chudé hlinitopísčité půdy použít všechny z podnoží semenáč / myrobalán / zel.renklóda, nebo je některá z nich do takové půdy vyloženě nevhodná?
Kde sehnat jiné podnože než colt?, 21.9.2017
Chtěl bych zasadit odrůdy Kordia, Burlat a Gracestar do suché chudé hlinitopísčité půdy. Až tady jsem se dozvěděl, že univerzální nejrozšířenější podnož colt do takové půdy rozhodně nepatří, bohužel všichni prodejci, na které jsem kouknul, je... celý příspěvek >
Dřez + domací vodárna, 25.7.2013
Dobrý den, chtěl jsem poprosit o rady. Mám takovou představu: Vlastním rozlehlou zahradu s chatou, studna (naražená 7 m hluboko v zemi) od chaty vzdálená cca 45 metrů. Chtěl bych pořídit tedy domací vodárnu s nějakou výpustí - vzhledem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika