Příspěvky uživatele - 106.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sázení okrasných trav na podzim, 14.9.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, bratr mi dovezl nějakou Miscantus Sinensis a já jsem ji zasadil do květináče, protože ještě nevím místo kde ji dát.chtěl jsem se zeptat jestli ji mám dát na zimu do sklepa nebo ji nechat venku v tom květináči, jestli neumrzne?A jaký je to... celý příspěvek >
Co je to za Ozdobnici miscantus sinensis?, 14.9.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, bratr mi dovezl trs traviny a nevím co je to za druh Ozdobnice Čínské-Miscantus Sinensis.Je tolik druhů Ozdobnic, že nevím jaký název mám k tomu přiřadit.Kdo by to věděl at prosim poradí.Děkuji
Co je to za travinu? Je okrasná?, 14.9.2017
Omyl to určitě není.Mi to připadá, že ty semena posílají jiná všem.Je to podvod.Místo pampové trávy mi vyrostlo todle za 13 kč asi sto semen a měl jsem objednané 4 druhy pampove trávy za těch 13 kč a vyrostlo mi všechno stejné tady ta tráva.Dále... celý příspěvek >
Jahody - inzercia - čo na to poviete?, 22.8.2017 Obsahuje fotku
dobrý den, já jsem si koupil z e-shopu poštovné zdarma semínka zelených a modrých jahod za 10 kč asi 2krát 300 semen a vyrostlo mi z toho mnoho malých rostlinek s malými listy a hodně dlouhé odnože i 9 řádů.vypada to spíš jako nějaké lesní jahudky a... celý příspěvek >
Co je to za travinu? Je okrasná?, 14.8.2017 Obsahuje fotku
Bojínek Alpský je mnohem menší a má jinou strukturu květu a ani jiný bojínek-Phleum k těm parametrům nesedí.tady posílám foto bojínka a asi nejpodobnější travině pennisetum
Co je to za travinu? Je okrasná?, 13.8.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, vypěstoval jsem trávu, která měla být podle nejmenovaného eshopu pampová tráva, ale vyrostlo mi úplně něco jiného.Připomíná mi to spíše nějaký druh pennisetum pearl millet.Květy nejprve zelené pak žluté, červené až fialové.Výška do 1... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika