Co je to za travinu? Je okrasná?



patrik sigi - (5) - 106.247 (?)
14.9.2017 6:37

Omyl to určitě není.Mi to připadá, že ty semena posílají jiná všem.Je to podvod.Místo pampové trávy mi vyrostlo todle za 13 kč asi sto semen a měl jsem objednané 4 druhy pampove trávy za těch 13 kč a vyrostlo mi všechno stejné tady ta tráva.Dále trochu dražší pampas za 24 kč a to mi poslali semena ve formě černeho prachu, které nevyklíčili ani na vatě natož v substrátu.dále jsem měl objednanou mucholapku podivnou a z těch semen mi vyrostla nějaká neznámá rostlina a jiným lidem co psali recenze na Poštovné zdarma vyrostly všem jiné rostliny.I jahody co měly být modré mi vyrostly nějaké málé rostlinky jahod s mnoha dlouhymi šlahouny až 10 řadů odnoží.takže z takových obchodů už nikdy nic.je to sprostý podvod se semeny!!!modré jahody jak jsem mohl takhle naletět

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

patrik sigi - (5) - 106.247 (?), 13.8.2017 10:36, zobrazeno: 3199x

Dobrý den, vypěstoval jsem trávu, která měla být podle nejmenovaného eshopu pampová tráva, ale vyrostlo mi úplně něco jiného.Připomíná mi to spíše nějaký druh pennisetum pearl millet.Květy nejprve zelené pak žluté, červené až fialové.Výška do 1 metru.tady doložím foto.poradte mi prosím co je to za rostlinu moc děkuji

TRAVA
TRAVA
TRÁVA
TRÁVA
TRÁVA
TRÁVA


Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 99.57 (?), 13.8.2017 14:35

Podle vzhledu se jedná o bojínek, ne ten náš klasický ale možná alpský (Phleum alpinum) nebo nějaký jiný. Okrasná tráva to není, spíše plevel ale záleží na Vás... jestli se líbí wink

R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
patrik sigi - (5) - 106.247 (?), 14.8.2017 7:40

Bojínek Alpský je mnohem menší a má jinou strukturu květu a ani jiný bojínek-Phleum k těm parametrům nesedí.tady posílám foto bojínka a asi nejpodobnější travině pennisetum

phleum alpinum
phleum alpinum
PEARL MILLET
PEARL MILLET
PEARL MILLET
PEARL MILLET
PEARL MILLET
PEARL MILLET
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
karak - (4) - 37.20 (?), 23.8.2017 17:50

Take jsem ze stejneho webu objednal semena (z Ciny) a vyrostlo to same. Je to zrejme podvod nebo omyl od Cinanu.

Trava
Trava
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
patrik sigi - (5) - 106.247 (?), 14.9.2017 6:37

Omyl to určitě není.Mi to připadá, že ty semena posílají jiná všem.Je to podvod.Místo pampové trávy mi vyrostlo todle za 13 kč asi sto semen a měl jsem objednané 4 druhy pampove trávy za těch 13 kč a vyrostlo mi všechno stejné tady ta tráva.Dále trochu dražší pampas za 24 kč a to mi poslali semena ve formě černeho prachu, které nevyklíčili ani na vatě natož v substrátu.dále jsem měl objednanou mucholapku podivnou a z těch semen mi vyrostla nějaká neznámá rostlina a jiným lidem co psali recenze na Poštovné zdarma vyrostly všem jiné rostliny.I jahody co měly být modré mi vyrostly nějaké málé rostlinky jahod s mnoha dlouhymi šlahouny až 10 řadů odnoží.takže z takových obchodů už nikdy nic.je to sprostý podvod se semeny!!!modré jahody jak jsem mohl takhle naletět

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika