Příspěvky uživatele - 31.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak začit s ovocnym sadem?, 14.9.2017
zdravim, vsechny... uz je to zkoro rok a muj ovocny sad roste velmi pomalicku... z 8 stromu mi zazelenalo len jablko, višna, slivka, ringlota... ostatne broskyna... cerešna...vubec nic... cele stromky zamrzly nevysel ani jeden maly zeleny listek...... celý příspěvek >
Jak začit s ovocnym sadem?, 20.2.2017
prečital jsem si par clanku aj knihu ale stejne si nejstem jisty :( predjarny rez?  na tri očka alebo na pet? asi na tri očka aby vetve neboli tak dlhe a sila rastu by mala ist do korenov a vytvorit kvalitnu korenovu sustavu?
Jak začit s ovocnym sadem?, 15.2.2017 Obsahuje fotku
hmm... prvna investice do vedomosti...
Jak začit s ovocnym sadem?, 15.2.2017
super... diky za rady...
Jak začit s ovocnym sadem?, 12.2.2017
znamena to ze vychovny rez v mym pripade budu aplikovat az na buduci rok a nebo na podzim? stromek ktery ma viacej vetvi na kolko mam zkracovat na tri ocka? A v pripade ze mam pouze terminal mam ho zkratit tiez?
Jak začit s ovocnym sadem?, 12.2.2017 Obsahuje fotku
stromy jsem zasadil na podzim... znamena to ze z vychovnym rezem mam začit teraz na jare? moje jablon a hrusen..nema zadne vetve iba terminal.. mam tedy pockat az nejake vetve vyrostou a pak se rozhodnout ktere si necham? alebo uz teraz mam odstranit... celý příspěvek >
Jak začit s ovocnym sadem?, 12.2.2017
oki... takze necham cistou zeminu... takto mlade stromky treba natirat aj vapnem a napriklad lepit uz lepovy pas?
Jak začit s ovocnym sadem?, 12.2.2017
nechat cistou hlinu alebo mozem dat mulčovaci kuru?
Jak začit s ovocnym sadem?, 12.2.2017
a co si myslite o postriku? treba uz postrik na tak slabe stromky ked zacne plodit cca o 2 roky?  jak vidno na fotke opatril jsem stromky proti zamrznuti... no uz za par tyznou uvidim či to pomohlo... a co si myslite o vyseti travy.?... celý příspěvek >
Jak začit s ovocnym sadem?, 12.2.2017
do pudy jsem zadne hnojivo nedaval... do podzimu jsem pudu vyuzil jako zahradu na zeleninu... pestoval jsem tam rajcata, okurky, papriky, cukety..salaty... myslel jsem ze taka to puda je na ziviny bohata, ze hnojit nemusim...  neviem jak mam... celý příspěvek >
Jak začit s ovocnym sadem?, 12.2.2017
zdravim, dakujem za reakci.  bydlim na slovensku v obci Michalany... stromky jsem si vybral u mistnich predajců. Viem ze s priestorem no neni velmi dobre :) ze jsou dost nahusto ale chcel bych je rezat tak ze by boly jak nizkokmenne... celý příspěvek >
Jak začit s ovocnym sadem?, 12.2.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, na podzim jsem si zasadil na zahrade nove ovocne stromky, jsou to mlade ovocne stromy kupene rovnou ze školky. Muzete mi poradit mozno nejaky clanek alebo literaturu jak se o taky ovocny sad starat po vysadbe? Hledal jsem nejake info... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika