Příspěvky uživatele - 173.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování rajčat na netkané textilii?, 19.9.2018
Tím výnosem myslíte výnos z jedné rostliny? Vážíte pravidelně sklizeň?            Vladimír
Co to je za nemoc rajčat?, 16.9.2018
Nedostatek vitamínu D a K, zdravý pohyb a jiné minerály jsou příčinou nedostatku vápníku v těle a ten je vlastně příčinou osteoporózy, kdy v kostech chybí vápník a výsledek je, že kosti se mohou lámat. Tak to vidím já laik. U rajčat je to podobné.... celý příspěvek >
Co to je za nemoc rajčat?, 16.9.2018
Nerad bych, aby se diskuze zvrhla směrem, kdy by byla zpochybňována skutečnost, že příčinou suché hniloby květního konce rajčete je relativní nedostate vápníku. Není to žádná hypotéza, ale skutečnost ověřená mnoha fundovanými vědeckými institucemi na... celý příspěvek >
Co to je za nemoc rajčat?, 15.9.2018
Nemůže. Jedlá soda neobsahuje žádný vápník.            Vladimír
Co to je za nemoc rajčat?, 14.9.2018
Nedostatek vápníku (který je potřeba jak pro růst rostliny tak i pro nrůstání plodů) není většinou způsoben tím, že by v půdě nebylo dostatečné množství vápníku. Hlavním důvodem je, že kořenový systém není schopen dostatek vápníku vstřebat a... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 14.9.2018
Všechny indeterminantní (tyčkové odrůdy rajčat) nasadí květy vždy po třech listech, takže květenství, tři listy, květenství, tři listy...            Vladimír
Jak omezit výšku rajčat?, 11.9.2018
Já bych Vám doporučil pěstovat na více výhonů, ale to se musíte rozhodnout hned a výhony zapěstovat ze zálistků pod prvním květenstvím. Rostliny budou jistě podstatně nižší.            Vladimír
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 11.9.2018
Tak to po mně chcete moc. O vlivu draselné soli na praskání rajčat jsem četl. Jednou jsem zkoušel nasypat před hlášeným velkým deštěm draselnou sůl na okapovou linii střechy nad rajčaty. Moc to nepomohlo. Když naprší   20 litrů na m2, tak by to... celý příspěvek >
Skřipce na vázání rajčat, 10.9.2018 Obsahuje fotku
Svého času jsem ve sběrně koupil za cenu šrotu několik rámů z úhelnků s vevařenou karí sítí s oky 15 x 15 cm. Rámy mají rozměr 3 x 2 m. S kolegy jsme ke každému rámu přidělali šest noh a na tu síť zavěšuji... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 10.9.2018
Při velkých deštích se doporučuje k zamezení praskání rajčat použít draselnou sůl (KCl) ne síran draselný. V tomto případě nejde o to dodat rajčatům nějaký draslík, ale zvýšit elektrickou vodivost půdního roztoku, která byla snížena vyplavením živin... celý příspěvek >
Nejsladší rajčata, 5.9.2018
Název vlákna je zavádějící. Mělo se jmenovat nejsladší cherry rajčata.            Vladimír
Nejsladší rajčata, 1.9.2018
Tak to jsme se toho moc o tom měření nedozvěděli.            Vladimír
Masitá rajčata, 1.9.2018
Ano. Doslovný překlad ze španělštiny do češtiny.            Vladimír
Nejsladší rajčata, 31.8.2018
Také by mne zajímalo to měření. Jinak to jak cítíme, že je rajče sladké není jen množství cukru, ale chuť rajčete tvoří také kyseliny. Pokud má rajče méně kyselin (hlavně ty tvoří rajčatovou chuť), tak se při jídle zdá sladší, ale rajčatová chuť mu... celý příspěvek >
Masitá rajčata, 28.8.2018
Huevo de Toro.            Vladimír
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika