Příspěvky uživatele - 234.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kadeřavost broskvoně 2020, 3.3.2020
Toto aj ja teraz riesim. Urastena broskyna z pecky, polovica obrastu pojde prec, tak rozmyslam, ze uz by to bolo dobre teraz ostrihat a nasledne striekat, alebo ked budem strihat koncom mesiaca, tak potom ostrihany strom postriekam niecim organickym.... celý příspěvek >
Florina, 10.9.2017
Florina - výzor plodov na konci 1.septembrovej dekády (viď foto). Vo vyšších polohách sa Florina niekedy sfarbí len do slaboružova, u nás jej ale suma teplôt umožňuje dosiahnuť jej typickú červenofialovú farbu. K tomu prispieva aj postupne sa... celý příspěvek >
Kumoi, 10.9.2017
Kumoi - dnes plody obraté. Tie najkrajšie sú na fotkách. Viaceré vážili okolo 500g. Takže sumár: chuťovo fádna ázijská hruška, plody dozrievaním vynútene oberané už v septembri, nadmerne veľké, skladovateľnosť bude krátka. Vizuálne možno zaujímavá... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 10.9.2017 Obsahuje fotku
Pani Jana: To čo máme je stromček s veľmi dlhými prírastkami, ktoré rastú v príliš ostrom uhle a nevetvia sa. Mohli Ste už v lete spraviť ich skrátenie (DSR) a najmä ich vyviazať do tupšieho uhla. Ale nevadí, na jar výhonky skráťte (asi o polovicu -... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 23.2.2017
Zopár informácií o postrekoch je aj tu(viď foto). IH
Jakou odrůdu hrušně zvolit?, 6.10.2016
Juhozápadné Slovensko, okr. Nové Zámky, teplá oblasť. Myslím si že Kumoi zvládne aj podstatne horšie podmienky. IH
Jakou odrůdu hrušně zvolit?, 6.10.2016
Pán Hasman, prečo nie Ste spokojný s Kumoi? Je to otázka chuti, alebo pestovania? U mňa je Kumoi jednou z najlepších, ak nie vôbec naj- odroda ázijských hrušiek. (prikladám fotky). IH
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016
Gratulujem pán Rafael, naleteli sme ako malé deti...:-) Super fór. To som rád, už som sa o Vás začal obávať :-) Umelej tráve zdar! IH. P.S.: Už si dajme na tomto vlákne pauzu, pani Loudovej sa už z toho musí točiť hlava. :-)
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016
Pre JG: Prosím takto radšej nie, každý má právo na svoj názor, môžeme nesúhlasiť (k tomu sa priznávam), ale myslím že zasa netreba zosmiešňovať nositeľa opačného názoru. Oceňujem Váš ostrovtip a iróniu, ale toto je už podľa mňa za hranou ako by sme... celý příspěvek >
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016
To Bunny: Ja si zasa spomínam ako na brigáde (zber zemiakov) už na vysokej škole Bratislavčania (dospelí chlapi..) prvýkrát videli ježka. Čumeli ako by to bol E.T. Je som zasa čumel na nich a nechápal, pre mňa ako chlapca z dediny mi to pripadalo... celý příspěvek >
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016
Pán Rafael, to s tou umelou trávou snáď nemyslíte vážne?!?!? A nič v zlom, ale lúka nie je Amazonský prales, je to v našich končinách prirodzený biotop. Ako deti sme bez dozoru prebrúsili iné "biotopy", a sme tu a zdraví. Práveže snaha držať deti v... celý příspěvek >
Karneval, 6.10.2016 Obsahuje fotku
Karneval - plody sa konečne (veď je už október) začali ako-tak vyfarbovať (foto). Veľa času už nemajú, nočné mrazíky na seba asi nedajú dlho čakať. Potom aj posledné neskoré odrody budú musieť odovzdať svoje plody. U mňa je to ešte Topaz, Admiral,... celý příspěvek >
Jonathan, 6.10.2016 Obsahuje fotku
Jonathan - stará klasika. Síce už pestovateľsky silne na ústupe, ale chuťovo dá ešte stále všetkým tým novošľachtencom na frak. Takto sa vyfarbil v tejto sezóne (obratý dnes). Na 2.fotke porovnanie s jeho potomkom Jonagoredom - ten je v strede. IH
Úroda meruněk 2016, 12.7.2016
Ďakujem Vám pekne za odpovede pán Petr, Kioto je naozaj veľmi pekne vyfarbené a je dobre odolné aj na mráz.    Jano
Bergeval, 12.7.2016
Ďakujem Vám pekne za odpoveď Jirko, s Bergevalom a Bergarouge máte skúsenosti tak preto som na Vás smeroval moje otázky.    Jano 
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika