Příspěvky uživatele - 234.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tegera - zkušenosti, 11.2.2023
Zlepšila sa chuť Tegery u ďalších plodov? Hladám odrodu medzi Katinku a Hanitu. Tegera by mala zrieť po Katinke.
Visen / visna ako tieniaci strom?, 17.10.2019
Mišpuľa (Mespilus germanica). Strom krásny v každom ročnom období. Dokonale tieniaci, nie nadmerne veľký, neláka hmyz, nešpiní, nepotrebuje rez ani postreky. Dekoratívny aj úžitkový zároveň, poskytuje netradičné, zaujímavé ovocie. A tuzemský, žiadna... celý příspěvek >
Velmi rané broskve, 17.7.2019
Zdravím, ako je to s pukaním pecek u Sprigcrestu?      Michal
TOP odrody sezóny 2018, 11.12.2018 Obsahuje fotku
59.96: Toto je veľmi zaujímavá téma (teda či ide o fusariovú hnilobu jadrovníka, alebo poškodenie obaľovačom). Cesty vstupu larvy obaľovača do jablka môžu byť rôzne. Na foto 1 je "klasický" prienik larvy do plodu zboku, čo je aj najľahšie viditeľné a... celý příspěvek >
Lysice 2018, 11.12.2018
Tých degustácí jabĺk zo sezóny 2018 bude v Čechách i na Slovensku v nasledujúcich týždňoch a mesiacoch viacero. Na fotke sú výsledky z degustácie jabĺk v Rakovej, ktorá sa konala 7.12.2018. Zaujímavé výsledky, ale najmä zaujímavé viaceré -aj nové -... celý příspěvek >
Jabloň Lucy, 30.8.2017 Obsahuje fotku
Lucy (Topaz x Fuji) - veľmi ma zaujíma, aké jablko vzišlo z kríženia dvoch natoľko odlišných odrôd. Stromček je na M26 a teraz bude mať prvú úrodu (foto). Zvedavý som na vzhľad Lucy v dobe zrelosti, ale predovšetkým na chuť. Zatiaľ je zrejmé že plody... celý příspěvek >
Katalpa - vadnutí a chřadnutí listů, 5.6.2017
Katalpy často napáda škodca štítnička morušová. V typickom prejave vytvára biely povlak na konárikoch, ktoré vyzerajú akoby boli posypané múkou. Ochranou je postrek insekticídom (Karate, Decis,Mospilan, Calypso...) ktorý musí byť dôkladný, aj do... celý příspěvek >
Co má vrba za problém?, 11.5.2017
Sú to hálky vlnovníka vŕbového (česky hálčivec vrbový). IH
Denár, 17.3.2017
Pán Hlavatý odroda Jantar je podľa popisu zimná odroda jablone, tá moja dozrievala v septembri.Určite to bola jesenná odroda, plody začali zo stromu samé padať okolo 20.9.Dnes by boli zrelé skôr pretože vtedy neboli také horúce letá ako bývajú... celý příspěvek >
Sloupovitě rostoucí pološvestka Jojo na podnoži Krymsk, 4.2.2017
Lepší volba by byla určitě v Gabrovské nebo Čačanské rodné. Je pravda že Čačanská rodná a Gabrovská patria medzi veľmi chutné odrody ale Čačanská rodná je málo odolná na šarku.Gabrovská je síce na šarku odolnejšia ale je náročná na vhodného... celý příspěvek >
Sloupovitě rostoucí pološvestka Jojo na podnoži Krymsk, 4.2.2017
treba sadiť odrody ktoré tu spomenul Peter, mne tento rok už zarodia dám info, keď dozrejú a ešte Harbella. Dávate rady ktoré odrody treba sadiť a ešte nemáte s nimi žiadne skúsenosti, musím sa zasmiať.
Filtrace nexus, 16.1.2017
Zdravim. Ja som pouzival pur tmel kt mi predali v fatra izolfe (ale asi kazdy pur tmelby mal byt dobry) Fungovalo to tak 3r vo filtracii (minuly rok som nebol doma takze som ryby nemal ale na pohlad spoje drzia).
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 1.7.2016
Je to cern rajciakova, vznika pri nadmernej vlhkosti v skleniku, treba mat pootvarane vsetky okna aj dvere na skleniku
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 26.1.2015
Motohodina je veličina měřená u strojů a motorů, u kterých nelze měřit jinak množství odvedené práce nebo příkon. Typicky u stavebních strojů, traktorů. Je vztažena ke jmenovitým otáčkám motoru a je definována takto: Jedna hodina práce motoru při... celý příspěvek >
Zúrodňování půd, 13.10.2014
jasne, ze na velke plochy je par kilov kockolitu malo... Ale bentonitove asi vobec nie su vhodne, kedze ide o ilovu surovinu, ta skor skodi a je nevhodna pre ilove pody.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika