Příspěvky uživatele - 234.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cukernatost slivoní, 24.8.2019
Už niekomu dozrela Čačanská rodná a Nancyská? Akú máte u nich cukornatosť?
Vhodná hortenzie, 25.6.2019
Hortenzia Annabella (foto). IH
V polích mě zaujala tato rostlina, 27.11.2018
Silybum marianum, česky ostropestřec mariánský. Tento bodliak je - aj keď na to nevyzerá - jedlý. Je aj významnou rastlinou z hľadiska medicínskeho - obsahuje silymarín, ktorý má liečivé účinky na pečeň. Hepatoprotektívum Lagosa obsahuje práve... celý příspěvek >
Otcovo, 29.9.2018
Mittwoch: Je to tak, Otcovo sa v rodokmeni Admiralu vyskytuje. Neviem či tá fotka bude čitateľná (inak nemecký zdroj tam nesprávne uviedol že rodičmi Admiralu sú Mira a Rubín, správne má byť Mira a Bohemia). Otcovo je aj jedným z rodičov Lotosu, čo... celý příspěvek >
Heliodor, 29.9.2018
Jiří II: Zásmažku prenechávam iným 😉. Ale vážne - strom Heliodoru mám na MM111, nehnojil som ho vôbec (ak nerátam 2-3 postreky Harmavit a Humix Bio na listy). Väčšina plodov mala hmotnosť medzi 250-300g, vždy sa ale nájdu jablká ktoré... celý příspěvek >
Meruňka odolná monilioze? Clarina, Harlayne, Lerosa, 8.6.2018
Je to klasická apoplexia. Nie je to ESFY.
Italské odrůdy meruněk, 8.6.2018
Ako je to u vás s tohtoročnou plodnosťou na odrodách pochádzajúcich z Talianska? 
Meruňka Darina, 23.5.2018
Ťažko radiť... Fytoplazmóza ESFY je neliečiteľná, strom sa musí vykopať a najlepšie spáliť (nenechávať pohodený v záhrade alebo v jej okolí). Na druhej strane, príznaky rôznych príčin chradnutia stromu (medzi nimi aj nezhubných) sa môžu prekrývať,... celý příspěvek >
Meruňka Darina, 23.5.2018 Obsahuje fotku
Monilióza to určite nie je. Ak mal stromček dostatok vlahy a nie je to spôsobené suchom, tak by som mal obavy z tej asi najhoršej možnosti - fytoplazmóza ESFY (viď aj priložené foto). IH
Co nahradí Roundup?, 23.5.2018 Obsahuje fotku
V záhrade to ide aj bez glyfosátového sajrajtu (foto 1-4). Dvojzložkový prostriedok R+M je na foto 5. IH
Pomoc se střihem, 25.12.2017 Obsahuje fotku
69.80: K tej slivke - myslím že má viac ako 3 roky... Tu by bolo najlepšie zavolať si niekoho kto sa v tom vyzná a spraviť opravný rez v korune, s týmto stromčekom sa dá pracovať, aj keď Ste zanedbali výchovný rez. Korigovať by bolo treba najmä zopár... celý příspěvek >
Jablka s dlouhou skladovatelností, 24.12.2017 Obsahuje fotku
Dve z trvanlivých odrôd - Braeburn a Shalimar - sú si výzorom dosť podobné. Na fotkách je Braeburn vľavo, Shalimar vpravo. Sú to odrody s "kovovým" imidžom, s krásne hladkou šupkou a mimoriadne tuhou konzistenciou. Braeburn je tvarovo viac... celý příspěvek >
Tomel pro republiku, 11.11.2017 Obsahuje fotku
Mimmo: Asi to tak bude... Mal som 2 krásne viacročné stromčeky hurmikaki, ktoré už pekne rodili (foto). Počas poslednej krutej zimy (jan.2017) ale oba úplne vymrzli. Po zrezaní na pahýľ kmeňa oba obrazili, ale prognóza je neistá. Možno takáto zima... celý příspěvek >
Farely - Farbaly - Farhial, 28.8.2017
Pán Fiala: Myslíte menej postrekov proti čomu? Monilióze, klasterosporióze alebo inej chorobe? Pochybujem, že aj tzv. "nové odrody" si niekto dovolí pestovať bez dvoch klasických postrekov proti monilióze na začiatku a na konci kvitnutia. Potom už... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 28.8.2017
Petr z H.: Asi otázka pohľadu (informácia x provokácia?), píšem a fotím len fakty. Ale k veci: semien bude poko..t, takže nevidím problém čo sa týka venovania. Pošlite mi adresu súkr. správou. Inak či Vám z toho niečo vyrastie a najmä kedy neviem,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika