Příspěvky uživatele - 248.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kaktus - co s ním, 27.11.2018
Zkuste ho otočit tak, aby se odkláněl od okna - někdy se částečně vyrovná - přikloní ke světlu. Ale osobně bych zjara vyřízla tu zúženou část, na té pěkné horní části u řezu mírně skrojit hrany žeber, nechat nasucho zaschnout a po vytvoření čekacích... celý příspěvek >
Thuje poškození, 26.11.2018
Poškození nevím. Ale zarazilo mne, že je v téhle době ještě máte v květináčích - jestli je nebudete teď hned sázet, je nutné je na zimu (před mrazy) zapustit do země - třeba i s květináči- pořádně prolít a nad kořeny nakrýt listím nebo chvojím,... celý příspěvek >
Bezejmenný kaktus?, 26.11.2018
Mammilárka to není určitě, ty mají drobné kvítky do věnečku a nemají žebra.  Tenhle kaktus má jen malý počet žeber, takže bych tipla Astrophytum nebo Gymnocalycium. Astrophytu by odpovídala ta stříbrná kresba na žebrech, ale květy mívá většinou... celý příspěvek >
Zelenající kmen cypřišku, 26.11.2018
Fotka by nebyla?
Jahody Karmen - jaký rozestup?, 25.11.2018
33 x 30 bohatě stačí - můžete je dát do trojúhelníku (na střídačku)...            Lída
Jahody Karmen - jaký rozestup?, 25.11.2018
Karmen dávám do 40 cm vzdálených řádků jen 20 cm od sebe - vytvoří pás a ve vedrech tolik nevysychají - máme písčitou zem. Nechávám je ale jen 2 sklizně. Pro víceletou výsadbu doporučují v řádku 30 cm, jsou vzrůstnější.  Lída
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 23.11.2018
GŠ jsme ve sklepě mívali do konce ledna (byl to klasický sklep v cihlovém domě z 30.let), v paneláku mi vydrželo jen do Vánoc. Měli jsme čtvrtkmen (hodně široká rozložitá koruna), jablky býval obalený. Jen rád hnije od okvětí. Ale chuť má... celý příspěvek >
Identifikácia rastliny, 22.11.2018
Bromelie, řekla bych Aechmea fasciata.           Lída
Cibuloviny do květináče - dovnitř, 22.11.2018
Tulipány i narcisy se venku na záhony sází na podzim, takže předpokládám podzimní výsadbu i pro rychlení. Na netu určitě něco bude. Já kdysi rychlila jen konvalinky pro mámu.           Lída
Lze zachránit dracenu?, 21.11.2018
Dracéna pustí ve vodě kořínky zhruba za 2-3 měsíce, do zeminy ji zasaďte až pak. Ten kmínek můžete klidně o něco zkrátit, je dost dlouhý. Při sázení řízku přímo do zeminy (můžete použít i samotný 10cm kousek stonku) je kromě použití stimulátoru... celý příspěvek >
Napájení králíků v zimě, mrazech, 19.11.2018
My jsme dávali v zimě k senu a chlebu jablka, řepu, kedlubny, uvařené brambory s oves.vločkami, k pití bílou kávu- vypili ji raz dva (hlavně připuštěným nebo kojícím samicím)...           Lída
Proč mi usychají květiny?, 17.11.2018
Záleží na počasí (horko, chladno, mráz) a druhu květin - obvykle ty s tvrdšími stonky vydrží déle vzhledné.           Lída
Co to mám na jablůňce?, 11.11.2018
Mladému stromku by také prospělo udržovat kolem mísu bez plevele, nenechat ho zarůstat bršlicí, která drží kolem krčku stromku vlhkost .  Lída
Jaká je to odrůda?, 7.11.2018
Jen střelím - tím žíháním mně připomnělo Mantet.       Lída       
Zasychání konců listi, 7.11.2018
Kávovník. Může to být i reakce na trvalý mírný nedostatek závlahy, pokud se to projevuje poslední dobou, tak i reakce na suchý vzduch nebo případný průvan (kávovník ho nesnáší). U toho přelití bývají okraje listů spíš tmavě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika