Příspěvky uživatele - 32.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč umřel kohout, 17.11.2020
Vidím, že můj dotaz v této diskusi zavdává podnět i k humorným reakcím. Ale můžu ujistit, že z přehnaného sexu určitě kohouta nekleplo. To by naopak pookřál. Pořád doufám, že se najde někdo, kdo mi bude schopný na toto téma podat rozumnou odpověď. A... celý příspěvek >
Proč umřel kohout, 17.11.2020
To určitě ne. Žádná zranění neměl, ani s mladými kohouty nebojoval. Snášeli se v pohodě. V chování starého a mladých kohoutů jsem nezaznamenal žádnou agresivitu. Opravdu mi připadne, že chátral z nějakého psychického důvodu. Podobnou situaci jsem... celý příspěvek >
Proč umřel kohout, 15.11.2020
Měly jsme jednoho kohouta a jednu slepici, stáří cca tři roky. V dubnu jsme koupily třicet kuřat, mezi kterými byly čtyři kohouti. Ze začátku bylo všechno v pohodě, Hejno fungovalo bez problémů, zvířata se snášela. Asi po sedmi měsících se najednou... celý příspěvek >
Sklizeň rakytníku, 26.8.2017
Červenou odrůdu rakytníku už má sklizenou a tato žlutá odrůda je jakási pozdnější, zatím není zralý. A ptáci zatím zákeřně sledují zralost plodů. Potvrzuji že ptákům stačí 1 den a mají sklizeno. Rakytník se nedá sklidit třeba na chatě, kde není... celý příspěvek >
Kopr, 26.8.2017
vyroste kopr když ho zaseji 26.8.2017? Stihne to do podzimu?
Prosím - název rostliny?, 25.1.2015
Možná ano... ale u té mé rostlinky je vždy 15-20-30 centimetrový rozestup mezi dalším spojem lístků. V jednom spoji je 2 až 7 lístků. Stonky jsou hladké. Nikdy mi nevykvetl.
Prosím - název rostliny?, 25.1.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych moc poprosit zda někdo nezná jméno této rostliny? Predem děkuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika