Příspěvky uživatele - 110.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Svazenka jako zelené hnojení, 20.8.2017
Na zahradě po rodičích jsem letos nechala odpočívat dva velké zeleninové záhony. Byly značně zanedbané, leta nehnojené,... půda se mi však nezdá špatná, tak jsem je počátkem léta zryla, vyplela a osela svazenkou vratičolistou na zelené hnojení.... celý příspěvek >
Neznámý škůdce na angreštu, 23.5.2015
Mám mladý (cca 3 roky starý) keříčkový angrešt, který se nadějně rozrůstá, všechny větévky má obalené malými plody. Dneska jsem si všimla, že mu začínají vadnout dva výhony. Oba mají zhruba ve výšce 15 cm okousanou kůru kolem dokola - mají takový... celý příspěvek >
Postřik jabloní, 26.4.2014
Musím svůj dotaz poopravit, aplikovaným přípravkem byl Discus (nikoli Dithane) v originálním balení od výrobce, podle návodu jsme naředili 2 gramový sáček 10 litry vody... nevím... loni jsme postřikovač použili k postřiku spár v dlažbě... celý příspěvek >
Jakou odrůdu podzimní jabloně, 3.4.2014
Vážení pěstitelé, prosím o radu. Dcera se zetěm zrekonstuovali rodinný domek a začínají zakládat zahrádku. Pro začátek by si chtěli zasadit první jabloňku -nejraději podzimní odrůdu. Zahrada se nachází ve vyšší nadmořské výšce cca 500 m n.m.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika