Příspěvky uživatele - 234.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor Briggs stratton - problém se startováním, 7.3.2022
Vadna spinacka. Vyskusat prepojit cievku napriamo ak startuje tak je to jasne.
Katinka, Hanita, nebo úplně jiná švestka?, 7.7.2018
...a ešte rátajte s tým, že tento rok je teplotne výnimočný, takže v nasledujúcich sezónach Vám Katinka (ak je to teda ona) môže dozrievať aj o 2-3 týždne neskôr. IH
Topaz deformácie plodov, 7.7.2018 Obsahuje fotku
Topaz môže niekedy zdrobňovať plody, najmä ak ide o staršie stromy na bujnejšom podpníku a pri nedostatočnej prebierke. Tvorba deformovaných plodov ale odrodovou vlastnosťou Topazu nie je. Príčiny deformácie plodov môžu byť abiotické alebo biotické.... celý příspěvek >
Katinka, Hanita, nebo úplně jiná švestka?, 7.7.2018
Pravdepodobne máte Katinku. Tá u nás dozrela pred cca 10 dňami, teraz dozrieva Tegera. Hanita to nemôže byť ani náhodou, to je vylúčené. Predpokladám že záhradu máte v Čechách, moja je v najteplejšej oblasti Slovenska, takže logicky nemôžete mať... celý příspěvek >
Edda, 4.2.2018
Zaujímavé je, že táto odroda má už takmer 70 rokov. Čo neznamená, že nemôže byť kvalitná a "moderná". Najmä tá posledná veta na 2 fotke by mohla zaujať viacerých pestovateľov, nielen dr.Vysloužila. IH
Hrušně, 18.8.2017 Obsahuje fotku
Bunny: Jedným z veľmi typických znakov Konferencie je, že hrušky kým sú ešte malé tak odstupujú v akoby 90-stupňovom uhle (kolmo) z konárikov. Neskôr ich pochopiteľne gravitácia usmerní do zvislej polohy. Na fotke pekne vidno takéto kolmé... celý příspěvek >
Hrušně, 18.8.2017
S veľkou pravdepodobnosťou Konferencia. IH
Natírání kmenu vápnem, 10.1.2017
Pre Petra z H.: Osobne si myslím, že bielenie kmeňov nie je činnosť ktorá by bola v záhrade nevyhnutná. Celé roky som nebielil, posledné 2 roky áno (viacmenej preto lebo to potom "vyzerá tak bojovo"). Sú činnosti, ktoré ak vynecháte tak to má jasný... celý příspěvek >
Poškození broskvoní mrazem, 10.1.2017
Pre Bunny a spol.: Presne tak, cesta je niekedy dôležitejšia než cieľ, alebo ako písal p.Rúfus - šťastie je v jeho dosahovaní... Aspoň teda mňa najviac baví v záhrade sadenie nových stromkov, tvarovanie, strihanie, okopávanie... oberačka je už potom... celý příspěvek >
Kvalitní letní jabloň, 24.10.2016
Niekto tu písal že má s M26 dobré skúsenosti.     Jano
Akane - perla podzimu, 7.9.2016
Pre p. Vysloužila (sorry Petře, ale nechcem zakladať nové vlákno). Tak som to asi vypátral. Správny názov odrody je STATE FAIR. :-) Jablko bolo vyšľachtené v USA (uvedené v r.1978), kríženec Mantet a Oriole. Prikladám fotky, na nich je tiež pár... celý příspěvek >
Akane - perla podzimu, 7.9.2016
Pán Vysloužil, mohli by Ste nám prosím napísať o odrode State Fire viac (pôvod etc.). Ďakujem. IH
Mac Intosh a Lobo, 7.9.2016
Spartan v zrelosti by mal byť sfarbený až takmer do fialova, farba rozmytá (nie pásiky či pruhy) a pomerne výrazné "ojínenie". Tak ako na fotke. IH. (A najspoľahlivejším rozlišovacím kritériom by mala byť samozrejme chuť).
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 7.5.2016
Viem pán Petr źe máte skúsenosti s pestovaním Goldrichu, myslím že ich máte dokonca dva na rôznych podnožiach, ale mňa zaujíma odroda HARGRAND, či má tie tvrdé vlákna v dužine. Jano
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika