Příspěvky uživatele - 253.239

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doporučte popínavku, 16.8.2017
Tak, už jsem registrovaný uživatel :-). Zadavatel opravdu nepsal co od popínavky očekává, a kromě světové strany ani podmínky ve kterých ji chce mít. Z jednoletých popínavek mohu doporučit například povíjnici nachovou, hrachor vonný, smatovku, vilec... celý příspěvek >
Doporučte popínavku, 16.8.2017
1 Neříkám že je lepší než ostatní popínavky, POUZE doporučuji, jak je v nadpisu. Nikomu nic nenutím a naprosto respektuji všechny další kteří doporučí svoji popínavku. Je nepřeberné množství dalších popínavek a každému vyhovuje jiná. 2 Bohužel tato... celý příspěvek >
Doporučte popínavku, 15.8.2017
K sehnání je celkem běžně
Doporučte popínavku, 15.8.2017
Rostlina je to odolná, vytvoří krásnou zelenou stěnu, v mírnějších zimách jí část listů zůstává. A pro zajímavost i jak je nejen ve své domovině využívána: Mladé výhonky se sekají do salátů, z čerstvých nebo sušených listů se připravuje čaj, stonek,... celý příspěvek >
Doporučte popínavku, 15.8.2017 Obsahuje fotku
Tady:
Doporučte popínavku, 15.8.2017 Obsahuje fotku
K tomu aby byly plody je třeba mít minimálně dvě odrůdy, já mám klasické s tmavými květy a silver bells se světlými.
Doporučte popínavku, 15.8.2017 Obsahuje fotku
A krásně voní
Doporučte popínavku, 15.8.2017 Obsahuje fotku
...
Doporučte popínavku, 15.8.2017 Obsahuje fotku
Má i jedlé plody velikosti okurky.
Doporučte popínavku, 15.8.2017 Obsahuje fotku
Akébie pětičetná
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika