Příspěvky uživatele - 191.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fialově kvetoucí keř z Beskyd, 3.2.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, dokážete určit keř, který takto kvetl v Beskydech na úpatí Smrku loni 10.dubna, tj. v době kdy kvetlo naprosté minimum rostlin (třeba v době kvetení dřínů)? Keř si rostl volně v lese, byl nízkého vzrůstu. Nic blíže než fotku a... celý příspěvek >
Black diamond apple, 2.2.2019
Fotky pocházejí ze stejného netu, z jakého jsou čekankově modré nebo travově zelené jahody,  dvacet semínek za dolar, že? :-D
Supermarketová paprika, 6.1.2019
No... Květen 2018 - mám evidovaných pouze 8 nocí s teplotou pod 10°C a vždy nad 6°C. Červen 2018 - pouze jedna noc, kdy bylo 9°C, jinak 10+ Samozřejmě netvrdím, že to je pravidlo. Jen mluvím o zkušenosti z letošního roku, kdy jsem venku měl... celý příspěvek >
Supermarketová paprika, 5.1.2019
Zkušenosti máme asi každý různé, já ale musím říct že v roce 2018 jsem měl u paprik, rajčat i okurek výrazně lepší výsledky venku, nikoliv ve skleníku. Obecně se tedy tady tyto charakteristiky používají, já si ale myslím že to už zkrátka v dnešní... celý příspěvek >
Oddych pôdy po zemiakoch, 23.12.2018
Nechtějte po kořenech zázraky. Organická hmota jakákoliv - zelené hnojení, listí, hnůj, štěpka atp. Zarývejte poctivě do zeminy. Přilákáte hmyz, hmyz zase hmyzožravce. Kolik kořenů si myslíte že je potřeba, aby udělali tutéž práci co jediný krtek za... celý příspěvek >
Oddych pôdy po zemiakoch, 22.12.2018
Snažte se do půdy dostat co nejvíc organické hmoty, aby se Vám tam rozmnožily žížaly. Jakmile budete mít žížaly, objeví se i krtkové. Taková je zase moje zkušenost. Krtek je možná "hajzl" ale zase Vám to dole zryje. Obecně bych ale řekl že to je... celý příspěvek >
Prosím doporučte cuketu, 29.11.2018
Ona cuketa se musí jíst opravdu hodně hodně mladá. Mnohem mladší, než jakou ji nabízejí prodejci. Pak si myslím že se dá chuťově i ocenit. Čím více roste, tím méně výraznou chuť má a tím více se z ní stává houbová hmota. Mám takový dojem že v... celý příspěvek >
Prosím doporučte cuketu, 28.11.2018
Dýně "Amoro F1" (takové větší hokkaido srdčitého tvaru), roste vzpřímeně. Úplně keříček jako cuketa to sice není, ale žádné metrové šlahouny rostlina nemá.
V polích mě zaujala tato rostlina, 28.11.2018
A můžu doplnit, že je to taky asi odolný plevel. Vzhledem k tomu že se v našem kraji ostropestřec pěstuje právě pro farmaceutickou firmu, nachází se i v okolí a mám ho mezi plevelem na zahradě.
V polích mě zaujala tato rostlina, 27.11.2018
ostropestřec
Stará odrůda jabloně, 18.11.2018
Co takový Lord Lambourne, mohl by to být?
Stará odrůda jabloně, 11.11.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, vím že takových dotazů jsou tisíce, přesto si ani já nevím bez cizí pomoci rady a doufám, že se třeba někdo opravdu trefí. Jabloň našich bývalých sousedů má nejméně 40 let. Jedná se pravděpodobně o raně zimní odrůdu jablek, do Vánoc... celý příspěvek >
Red Modoc, 8.11.2018
Hrušeň Krvavka červenou dužinu má. Já osobně mám ale slabost pro červené hrušky všeobecně, zklamala mě letošní Karina, která při dozrávání koncem léta o svou tmavě rudou barvu přišla a vznikla z ní šedozelenočervená.
Jaká je to odrůda?, 7.11.2018
Já mám daleko k takovým znalostem abych to mohl odhadovat, ale proč by to nemohl být James Grieve? Asi by měl zrát později, ale s přihlédnutím k letošnímu počasí by to mohla být i půlka srpna.
Molice vlaštovičníková na brukvovitých, 3.11.2018
Já už jsem to vzdal. Brukvovité už nepěstuji vůbec, letos mi napadly molice i hořčici určenou na zelené hnojení. Slepicím chutnaly, ale myslím že i ony dávají přednost jiným druhům zeleniny, takže to prostě beru tak, že je to marné.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika