Příspěvky uživatele - 226.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co nahradí Roundup?, 27.7.2018
Tak to asi udělá kdejaký starý koberec atp. Ale zničí to i kořeny jako Roundup?
Co nahradí Roundup?, 27.7.2018
A plamen spálí jen nadzemní část rostliny, ale kořeny to nezničí a roste to dál. Je to jako polití vařící vodou. Kolem plotu je Roundup v současné době nenahraditelný. Jinak tráva vroste do pletiva a to zreziví. A plazit se kolem plotu a rvát z toho... celý příspěvek >
Co nahradí Roundup?, 23.5.2018
Roundup v 5L balení bez osvědčení už stojí asi 1750Kč V menších baleních také podražil. Pátrám po nějaké ekonomické a akční náhradě hubiče plevelů a nic nenacházím. Plevele nám zlikvidují zahrádky. Ve středověku byly zahrtádky také a zvládlo se to... celý příspěvek >
Copak nám to bydlí v plůdcích višně a třešně?, 5.5.2018
Dobrý den, Jedná se o zobonosku ovocnou, která do nabodaných otvorů klade vajíčka. Plody později chytnou moniliozu, zobonoska si pak pochutná také na stopce a nahnilý plod opadne na zem, kde se vývojový cyklus larvy dokoná. Ta pak přezimuje v zemi.... celý příspěvek >
Dusík z dešťů a růst trávy, 11.8.2017
Takže to by na dobré pohnojení mohlo stačit? Podle toho jak vše roste asi ano. Kde víc prší, tam víc zadarmo hnojí.
Likvidace vrby bez mechanizace, 11.8.2017
Mám pěkně vzrostlý vrbový keř, který si vyrostl na menší skládce větších kamenů. S technikou se tam dostat nedá.  Čili vrbu ořezat co se dá. Chci zkusit zabránir vrbě tvorbu listů odstarňováním nových výhonů a postřikem listu... celý příspěvek >
Dusík z dešťů a růst trávy, 11.8.2017
Už se zde o tom někde psalo. Dnešní atmosféra prýobsahuje viíc dusíku oproti dřívějšku. Déšť to sebou vezme k zemi a máme pohnojené. A tráva a všechno ostatní roste jako z vody. Je možné že by dusík z deště ovlivnil tak růst trávy i stromů... celý příspěvek >
Plíseň bramboru na rajčatech 2017, 4.8.2017
Zatím se rajčata drží, ulamuji chycené listy. Ale tuším jejich rychlý konec. Moje chyba-měl jsem rajčata postříkat dříve. Kdy by se měl první postřik správně dělat?  Dík za info
Plíseň bramboru na rajčatech 2017, 3.8.2017
...nejbližší monitorovací stanice už vyhlásily signalizaci: "ošetřujte ve zkráceném intervalu... a kde ty monitorovací stanice jsou a kde jsou zveřejněné jejich varování přístupná pro zahrádkáře? Děkuji za info.
Plíseň bramboru na rajčatech 2017, 2.8.2017
Dokáže rajčate zachránit postřik kuprikolem když jsou už trochu chycené plísní? Trochu zaschlých listů a sem tam chycený plod? Asi jsem s postřikem zaváhal a bude po rajčatech.  Rostlina je už zřejmě vevniř plísní prolezlá a to je asi její... celý příspěvek >
Aktivace kompostovacího procesu, 11.4.2017
V článcích o kompostérech schází podstatná věc a to jak hmotu v kompostéru přimět k tomu aby začal rozkladný proces materíálu. Co do kompostéru přidat, aby se proces spolehlivě a účinně nastartoval a fungoval? Mám na mysli hlavně kompostéry... celý příspěvek >
Hledám nepíchající jehličnan na věnce, 1.4.2017
Snad by to mohl být kanadský smrk nebo jedle? Nic takového ale na internetu nenacházím. Všechno píchá!! Dík za info.
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 8.11.2016
Zamýšlel jsem se nad tím proč strom neplodí. Nic jsem nevymyslel tak jsem konal. Ani jsem nevymyslel proč strom začal plodit když se hluboce seřízne. Strom je nakonec rád že jsem mu pomohl aby pořádně rostl a plodil. Je to jistě metoda... celý příspěvek >
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 8.11.2016
S tímto řezem je to zajímavé, skutečně to funguje a nevím čím to ale je, že se strom probere k pořádnému životu. Neplodící stromy nekácet, ale uřezat 1m nad zemí. Mně se to osvědčilo. Přišel jsem na to vlastně náhodou, protože se mně nechtělo... celý příspěvek >
Je to sadbový česnek?, 8.11.2016
Státní zemědělská inspekce podnět přijala, ale k mému zděšení jsem se od pana Kozáka z www.cesnek.cz dodatečně dozvěděl, že to byl česnek od nich. Záhorský II.  To byla rána do vazu. Že prý je česnek v pořádku. Česnek jsem zasadil a čekám co z... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika