Příspěvky uživatele - 11.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ovocné stromky nerostou, 10.8.2017
Jestli se Vám to stává na Lomnickém štítě, pak nepomůže nic. Jinak já takovou lokalitu, kde by se nedaly pěstovat jablka, neznám. 
Ovocné stromky nerostou, 10.8.2017
Vyždímaný pozemek z bývalého záhumenkového lánu, je nejčastěji zbaven veškerého humusu a udusán těžkými stroji Proč myslíte? Já považuji bývalé záhumenkové políčko za ideální prostor k založení zahrady (blízkost obydlí, pravidelně obhospodařovaná... celý příspěvek >
Florina, 7.12.2016
Florina patřila k jedné z prvních rezistentních a dlouho skladovatelných odrůd.  Přesto jsem se s ní rozloučil a to tak, že jsem si neponechal ani proutek (což se stává málokdy). Plody byly velikostně dost nevyrovnané. Hlavním důvodem ovšem byla... celý příspěvek >
Jonagold vs Jonathan, 7.12.2016
ziadna prebierka ziaden postrek Postřik vápníkem, by se možná hodil...
Co je to za chorobu?, 22.9.2014 Obsahuje fotku
Prosím o radu, co je to za chorobu. Je na sloupové jabloni cca 4 roky staré, některé plody jsou zdravé, některé vypadají takto
Stihl MS 230 alebo MS 231, 8.8.2013
230 je starý model a stihl ho už nemá na svých stránkách, tak že tady bych moc nepřemýšlel.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika