Příspěvky uživatele - 173.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prořezání starších jabloní, 7.10.2017
Dobrý den, jsem arborista a tak mohu reagovat z trochu odlišného úhlu pohledu. Staré ovocné stromy, pokud již přimárně neplní produkční funkci, se dostávají do zcela jiné pozice i z pohledu řezu. Ten již nemá za cíl podpořit a udržovat maximální... celý příspěvek >
Kristalon - stromky, 26.8.2017
Všechny zdravím.Chystám se přihnojit mladé stromky jabloní (4 roky staré) Kristalonem -podzim jako zálivku a následně i přidat trochu kompostu.Chci se zeptat dodržujete dávkování na obalu? (Na 10 l konev 2 nádobky kristalonu)? Můžu tedy např. každou... celý příspěvek >
Ovocné stromky nerostou, 9.8.2017
Dík za radu.Napadlo mě ještě co použít nějaký ten herbicid, ale nechci mít v půdě chemii a nevypadlo by to hezky kolem těch stromků.
Ovocné stromky nerostou, 9.8.2017
Pomezek je v jižních Čechách, Kukle -malá vesnice u Tálína 450m.n.m.Snad tam Sirius půjde.Četl jsem, že Sirius může být i ve středních polohách.Kdyžtak ho přeroubuju na odolnější odrůdu.Horší to bude s tím hnojením a hlavně oddrnováním.Byla tam... celý příspěvek >
Ovocné stromky nerostou, 9.8.2017
To jsem si teda pořádně zavařil.Takže každý stromek mělce prokypřit, aby se nepoškodily kořeny? A mám je přihnojit a popř. čím?  Budu mít postaráno o zábavu.Ale moje chyba.Měl sem si o tom zjistit víc informací než sem začal sázet.Měl jsem... celý příspěvek >
Ovocné stromky nerostou, 9.8.2017
Většina stromků je na MM106.Některé stromky jsou na A2,dva jsou i na semenáči.Ale pravda mám tam i stromky na M7 a M26 (odrůdy jsem nesehnal na vyšší podnoži.).Ale těch je menšina.Polokmeny jsou jen tři stromky.(Rubinola, Topaz,Panenské).Ty jsem... celý příspěvek >
Ovocné stromky nerostou, 9.8.2017 Obsahuje fotku
Před 2 lety jsem na zahradě vysázel ovocné stromky především jabloně.Většina z nich nemá skoro žádné přírůstky.Daří se akorát několika stromkům které jsou vysazeny podél velkého stromu.Například odrůdy Sirius a Lucy rostou jako z vody.U stromků byl... celý příspěvek >
Protirakovinové jablko, 6.8.2017
Děkuji za poskynuté foto.Zajímavé.Popis chutí je úplně odlišný.Na jednom uvedeném serveru píší, doslovně (A delicious eating apple.) Jak chutná doopravdy tedy můžeme nejspíš jen hádat.Ovšem je to skutečně tak.Je k prodeji na několika místních... celý příspěvek >
Protirakovinové jablko, 6.8.2017
Zdravím.Našel sem na internetu zajímavý článek.Výzkumníci z Nového Zélandu, kteří pečlivě zkoumali vybrané odrůdy světového sortimentu kvůli možnému léčebnému účinku u rakovinových onemocnění nedávno zjistili, že Hetlina obsahuje množství fenolických... celý příspěvek >
Broskve a nektarinky ze semena, 19.7.2017
Vážení čtenáři prosím o radu.Jelikož mám na pozemku dost místa i po výsadbě nových ovocných stromků tak bych chtěl začít experimentovat a vypěstovat si z pecek a semen nějaké ty vlastní nektarinky a broskve.I když je minimální šance vypěstovat si... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika