Příspěvky uživatele - 4.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
zásilková zahradnictví, 16.10.2008
S títmo zahradnictvím jsem také neměla problémy. Nakupovala jsem od nich již před lety semena palem, všechna vzešla a dnes jsou to již krásné rostliny. Jarka
Liatris - shorakvět, 7.10.2008
Květy Šuškardy suším jednoduchým způsobem. Než úplně odkvete, tak květ ustříhnu až skoro u země, ze stonku utrhnu spodná lístky a dám do vázy s trochou vody. Krásně uschne a ani listy neopadají. Zkuste to. Je to krásná dekorace na zimu. 
Jak se zbavit černoty z ořechů?, 3.10.2008
Já jsem savo zkusila, ale výsledek žádný. Nezabírá ani odstraňovač skvrn, jak už někdo radil. Jen při používání těchto přípravků okamžitě zjistíte, kde máte na ruce jakou oděrku. Pálí to jako čert.
ošetření a hnojení před zimou, 21.9.2008
Děkuji pěkně, ale já bych chtěl vědět jakým hnojivem! Děkuji Václav
ošetření a hnojení před zimou, 21.9.2008
Je to hezké ale ten dotaz byl i na hnojení a o tm zde není ani řádka.Václav
Pěstování vinné révy ve vyše položených oblastech, 14.7.2008
prosím o radu, při dozrávání hroznů dochází k jejich pukání, praskání.nevím kde dělám při pěstování chybu. stromky vinné révi pěstuji ve skleníku
Světlušky, 23.6.2008
Spousty světlušek je i u nás na Plzeňsku.
Křovinořez MTD 990 AST, 8.6.2008
Dobrý den, chtěl bych spíše varovat před nákupem křovinořezu MTD 990 AST. Mínusy: - výkon 0,69 KW – uvedeno na sekačce i v Prohlášení o shodě (v internetových obchodech uváděných 1,1 KW je nesmysl) - neuvěřitelné vibrace (oproti... celý příspěvek >
Neznámá květina, 11.5.2008
Rajčenka - cyphomandra betacea?
Jedná se o kadeřavost - foto?, 26.4.2008
jo jo je to tak
rozdíl?, 13.4.2008
Mnohokrát děkuji za radu pane Stanislav, vyjádřil jste to přesně dle mojich představ.Ještě jednou díky Jirka
rozdíl?, 13.4.2008
je pravda že se lépe ujme?
rozdíl?, 12.4.2008
Dobrý den všem co pěstují broskvoně.Chtěl bych se zeptat jak je velký rozdíl mezi stromkem vyoraný a stromek v kontejneru? Jaké jsou výhody a naopak.Jaké je doporučení pro výběr.Odrudu mám jasno Redhaven.Absolutní zahradní začátečník, ale jednou... celý příspěvek >
okousaný kmen, 11.4.2008
děkuji za vaše informace
okousaný kmen, 10.4.2008
tady asi nikdo neporadí škoda netušil jsem že je to tak težký dotaz
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika