Příspěvky uživatele - 135.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 3.8.2017
Mám je také od podzimu (měly asi 15 cm, žádný kvet minulý rok). Mám je v květináčích. Květináč volím radši o kousek menší, než moc velký (to pak jen rostou a nekvetou). Hnojím každých 14 dní hnojivem na balkonovky (vím, že to není pravá balkonovka,... celý příspěvek >
Reznutí cypřišků, ale ne thují, 3.8.2017
Nebála bych se toho. Nějakou dobu byste stříhal jen ty 2metrové a ty metrové, až by trošku přerostly ty velké. Bude to pár let vypadat blbě, ale díry by se měly zacelit. Ty nově vysazené thuje budete muset nějakou dobu pořádně zalévat, velké thuje... celý příspěvek >
Reznutí cypřišů, 3.8.2017
Netuším, čím to je. Ale... Nemyslím si, že by to mohlo být suchem. Mám na zahradě řadu cypřišků (na střídačku ´´modrý´´ a ´´žlutý´´) asi 8 let. Za tu dobu nebyly mnou ani jednou zalité, rostou na svahu, čili voda odteče pryč. Hnojeny nikdy nebyly,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika