Příspěvky uživatele - 34.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skleník od firmy Korbel, 13.5.2010
Taktéž jsem koupil před týdnem tento skleník.Mám tento dotaz.Nezatéká do hliníkových profilů voda?Mám obavu, aby v zimě v nich nezamrzla a neroztrhala hliníkovou konstrukci.
Včely - jaké rozlišují barvy, 20.12.2009
Úspěšný včelař Včela rozezná barvy, ale jen některé. Nejlépe vidí ultrafialově. Naopak červená je pro ní jako černá.
Buk, 26.10.2006
Jak vypadá plod buku lesního?
Pampelišky a jiné plevele, 26.9.2006
Pampelišky buď po dešti vyrývám, nebo na jaře - když mají v růžici ještě nerozvitý květ - tam nasypu lžičku dusíkatého vápna.
odstraneni mechu, 25.9.2006
Já používám zelenou sklalici.
sršně, 24.9.2006
Taky máme sršní hnízho na chalupě asi 4 metry vysoko ve štítě a je velké cca 1 metr. Je jich několik set a už začínáme mít strach. Každý den je pozorujem a v současné době zvýšily aktivitu kolem hnízda. Nevíte kdy se rojí? Chteli jsme je zlikvidovat... celý příspěvek >
jabloň, 13.8.2006
Nejoblíbenějším štrůdlákem byl Kardinál žíhaný, jednu dobu známý jako Šálové.
Lze úspěšně sázet vzrostlé stromy?, 13.8.2006
Dříve se vysokokmeny pěstovaly ve školce 6 - 8 let a vysazovaly se prostokořené (samozřejmě na podzim) Pro dobré ujmutí jsou ale nejvhodnější špičáky, jejichž cena je 80 kč. Stromy v kontejneru lze vysazovat celý rok. Pokuste se bal při přeszování... celý příspěvek >
Hrušeň - je jako postříkaná oranž. barvou, 13.8.2006
Ještě lepší ochrana je zlikvidovat jalovec (chvojka - Juniperus sabina) v okruhu 200 m. Pokud máte sousedy, kteří se vyžívají v koniferách, tak to bude problém. Jestli ale žijete na samotě, je řešení snadné. Tato nemoc, přestože vypadá ošklivě hrušce... celý příspěvek >
Staré hrušky, 13.8.2006
Pokud by tě problematika starých odrůd zajímala, navštiv Valašské muzeum v Rožnově.  Starými odrůdami se zabývá Ing Vlk a Ing Václav Tetera. Vítek
Staré hrušky, 13.8.2006
Poděbradka = Dielova máslovka. Toto tvrzení však nemusí být stoprocentní. Ona kdysi existovala Poděbradská máslovka. To byla ale uplně jiná odrůda, která již pravděpodobně zanikla. V Čechách Dielovu máslovku ziskal první... celý příspěvek >
Hrušeň Korunka, 13.8.2006
Vím, že už je na reakci na tuto zprávu pozdě, ale kdyby někdo jiný pátral po Korunce, tak  ať tu má i tuto informaci.  Ve starších knihách než zde byly zmiňovány  je jediný podobný krajový název a to Císařská koruna, což je Boscova... celý příspěvek >
odrůda Signe Tillisch, 3.7.2006
Zkus si napsat do Holovous do výzkumáku, možná by ji prodali. Dělaj starý odrůdy pro CHKOčka.
Banánové jablko, 25.6.2006
Malinové může být ještě Červený podzimní kalvil.
Plot z Jabloni - receptar, 25.6.2006
Karla Kotysana neznám a receptář nesleduji.  Pokud jste zkoušel zadat ve vyhledávači "štíhlé vřeteno" a nebylo to co jste hledal, máte asi na mysli palmety (rožděje).  Mě známá nejucelenější publikace je Ošetřování a řez... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika