Příspěvky uživatele - 84.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc na listech vinné révy, 15.6.2019
Mně síra zabrala na vlnovníky, na hálčivce byla neúčinná.
Víno na balkón, 15.6.2019
Ale ano, půjde to... Musíte ale počítat s tím, že to žádná superkvalita nebude. - Existují odrůdy, které jsou bujné, odolné a vydrží i mráz - 40 °C. Zapomeňte na kamenný květináč, lepší bude umělohmotný pružný mrazuvzdorný plast nebo gumoplast -... celý příspěvek >
Galachad vadnutie trapiny, scvrkavanie bobuli, 18.5.2019
Připojuju se k Ronimu - já nechávám jeden střapec na výhoinu i u středněplodých odrůd (bobule kolem 1,5 cm) - i dva střapce na výhoně pro velkoplodou odrůdu jakou je Galachad by bylo vysilující, nechat tři střapce by mohlo být fatální. - Navíc, ani... celý příspěvek >
Galachad vadnutie trapiny, scvrkavanie bobuli, 16.5.2019
Je to jen můj názor, ale myslím si, že problém byl v tom, že jste Galachad nechal přeplodit. - I mně tečou slzy, když odthávám odkvetlé střapce zvětšujících se bobulí (jedním z krytérií výběru je pro mě tvar budoucího hroznu), ale vím, že je to po... celý příspěvek >
Malé hrozny, 2.5.2019
Podle mojí zkušenosti i květy révu dokážou révu vysílovat - když je květů hodně a réví mladé, může to mít pro révu fatální následek. - Nechal bych jedno nebo dvě poupata, ale i tak Vám to o vlastnostech plodů nemusí nic říct. - V budoucnu mohou mít... celý příspěvek >
Odrůda Talisman, 20.4.2019
Velika a trpěla vším možnýmj?  - Jo když si pořídíte neodolnou odrůdu, pak se nesmíte divit. - Jinak je Velika v pohodě - má velké plody, které jsou odolné proti praskání. - Já jsem rád, že ji mám.
Nechtějí vyrašit listy na tažni, pouze na kmínku, 12.1.2019
Moje zkušenost je nechávat rezervu bez ohledu na nadmořskou výšku (u nás zhruba 230) - když ořežete révu na fest, je možné, že ořežete i květní očka a to co necháte, nemusí kvést. A s panem PP samozřejmě souhlas - i když tažeň slzí a je živý, stále... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2018?, 10.7.2018
Tak to klobouk dolů - já jsem zatím robouvat nezkoušel, ale řekl bych nejdříve až po opadu listí. Možná by bylo lepší, kdybyste dal tento svůj dotaz jako nové téma - určitě se najde někdo, kdo tomu rozumí lépe.
Co Vaše réva 2018?, 9.7.2018
Také si myslím, že to bude padlí révové - to letos řádí jako černá ruka. Máte-li odolnou odrůdu, neznamená to, že nemůže padlí nebo plíseň révovou chytit. - Odolná odrůda pouze déle odolává., - Zkuste sehnat Karathane a postříkejte - možná raději... celý příspěvek >
Co je to za nemoc?, 6.8.2017
Bohužel, nepotvrdila. - Myxomatoza to není, ale šíří se to. Napadený králík pak přestává žrát a je lepší jej zabít. Králíci nejsou nijak neklidní a ani se nekoušou. U několika málo jedinců se stalo, že se nemoc zastavila a oni se z ní dostali.
Ochrana hroznů proti ptákům, 27.7.2017
Nemyslím si, že by něco podobného jako "pachové pasti proti ptákům" existovalo. Musíte si holt vybrat - buď neestetickou ochranu nebo neesteticky ožrané střapce. Já osobně dávám hrozny do pytlíků ze záclon - chrání mi to hrozny jak před ptáky,... celý příspěvek >
Kapková závlaha u révy, 15.7.2017
@JenAmater Úrodu a kvalitu závlahou opravdu zvýšíte, já bych ale spíše jak kapkovou závlahu volil závlahu skrze hadici nebo trubku do hloubky nebo závlahu do díry. Když jsem letos hnojil fosforem, tak jsem prostě zahňápl ruxor do země, vytáhl a... celý příspěvek >
Co je to za nemoc?, 12.7.2017 Obsahuje fotku
...velmi často se to objevuje na čumáku...
Co je to za nemoc?, 12.7.2017 Obsahuje fotku
Stejné útvary jsou i na uších.
Co je to za nemoc?, 12.7.2017 Obsahuje fotku
...nakonec je postižené celé oko.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika