Příspěvky uživatele - 33.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zanedbaná zahrada, 1.4.2012
Dobrý den paní Lído, děkuji Vám za rady a povzbuzení, my tedy vůbec nejsme nároční na jablíčka z naší seřízuté jabloně, jen nám ji bylo líto vykopat. Zahradu jsme koupili v listopadu, bývalý majitel jabloň seříznul zřejmě krátce před tím, protože... celý příspěvek >
Zanedbaná zahrada, 1.4.2012
Dobrý den, znovu se vracím k naší zahradě, resp. k jabloni. Nakonec jsem dala na Vaše rady a vybrala jsem 4 větve, ostatní jsem ustřihla, nyní vypadá lépe, ale co dál? Mám postupovat jako při výchovném řezu tzv. "rok po výsadbě"? Náš soused... celý příspěvek >
Zanedbaná zahrada, 7.7.2011
Dobrý den, mnohokrát děkujeme za všechny rady. Potkalo nás velké štěstí, manžel se dal do řeči s jedním ze zahrádkářů a ten, přestože pracuje jako strojvůdce je původně vyučený v oboru zahradník - sadař :-) Jinak jsme si říkali, kde bychom... celý příspěvek >
Zanedbaná zahrada, 15.6.2011
Dobrý den, v zimě jsme koupili malou zahrádku, jen 140m2, hlavně pro děti (pískoviště, bazének a tak...). Řekli jsme si, že počkáme až co vyroste (v zimě to nebylo poznat) a pak uvidíme a že když už ji tedy máme, budeme se starat aspoň o... celý příspěvek >
borůvky kanadské, 10.5.2008
Taky jsem si koupila kanadskou borůvku, tedy doufám (Vaccinium Corymbosum), mám ji na balkoně, na jižní straně v květináči z terakoty, průměr 45 cm, výška 35 cm, borůvka je vysoká 32 cm (mám ji měsíc), má malý dřevěný kmínek rozvětvený do tří... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika