Příspěvky uživatele - 34.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Voda v čerpadle uniká, 31.7.2017
dobrý den, koupil jsem si novou filtraci k bazénu BSFA8000-45 místo stávající od Mountfieldu. Poté co jsem předělal vedení (mám 50mm plastové trubky) aby sedělo osazení s hlavou filtrace... Po spuštění a běhu cca hodinu se přestala nasávat voda... a... celý příspěvek >
Azuro vario - filtrace, 17.7.2017
Dobrý den, kde jste tuto filtraci kupovali?nějak se mi ji nedaří najít...
Mrtvý ježek v bazénu, 7.6.2017
zdravím všechny, včera jsem našel v bazénu mrtvého ježka, byl tam max 2 dny ale nafouknutý a smrděl... je nutné bazén vypustit nebo stačí pořádně zachlorovat?? Dal jsem asi 2násobnou dávku SAVA...
Nádoba filtrace prosakuje přes svár, 31.5.2017
Dobrý den, mám cca 8 let bazén z Mountfieldu (myslím že Azuro...). Letos mi začala v jednom místě filtrační nádoba (ve sváru) prosakovat (jakmile se rozjede filtrování...). Nevím jestli je to tím, ale vždy mi uteče voda z čerpadla a chvíli trvá než... celý příspěvek >
Přesazení kiwi - termín, 9.6.2014
Dobrý den všem, potřebuji poradit ohledeně přesazení kiwi. Mám asi 3 - 4 roky zasazené 2 rostliny a nyní je bohužel potřebuji přesadit - kdy je vhodný termín (podzim, jaro??) a máte s tím někdo zkušenost? díky za všechny rady
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika