Příspěvky uživatele - 134.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Do skleníku prorůstají kořeny, 4.3.2019
Mám takový možná zvláštní dotaz. Letos při rytí ve skleníku jsem zjistil, že pod obrubníkem co ohraničuje obvod skleníku prorůstají kořeny nějakého stromu. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby tam nějaký strom byl. Kořeny prorůstají nejvíce v... celý příspěvek >
Připevnění IPY na dřevěnou střechu, 19.5.2018
Děkuji  
Připevnění IPY na dřevěnou střechu, 5.5.2018
Jak připevnit IPU na šikmou dřevěnou střechu? Stejně jak na beton natavením plynovým hořákem? Musí se před tím provádět nějaká penetrace dřeva? Dřevo pracuje. Bude to vůbec držet? Nebo se to dá použít nějaké lepidlo? Děkuji za rady. J.
Škůdci na paprikách ve skleníku, 16.7.2017
No to mne ani nenapadlo, že by vosičky mšice požíraly a nic by z nich nezbylo. Protože ony je nepožírají. Parazitická vosička Aphidius colemani je v dospělosti asi 2 mm velká. Samice kladou svá vajíčka jednotlivě do mšic, které jsou v důsledku... celý příspěvek >
Škůdci na paprikách ve skleníku, 16.7.2017
Zbytky mrtvých mšic? Jste si si jistý? Mšice jsou hlavně na spodní straně listů, Tohle je spíš na vrchní straně.
Škůdci na paprikách ve skleníku, 16.7.2017 Obsahuje fotku
A tohle by mne taky zajímalo
Škůdci na paprikách ve skleníku, 16.7.2017 Obsahuje fotku
Jo, o konopném semínku jsem taky slyšel. Myslím, že v souvislosti s odpuzováním mravenců. Našel by se tu někdo, kdo mi řekne, co to vlastně na těch paprikách mám? Blbě se bojuje proti něčemu, když nevíte co to je. Přikládám ještě jedno foto.
Škůdci na paprikách ve skleníku, 16.7.2017
Včera jsem to postříkal Mospilanem, ale obávám se, že už to asi nezachráním.
Škůdci na paprikách ve skleníku, 15.7.2017
No já to zatím ničím nestříkal. Vím, že se vosičky nemají kombinovat s chemií, protože je to zabije.
Škůdci na paprikách ve skleníku, 15.7.2017
Nevíte někdo co to je? Nechtěl jsem používat chemii, ale vzdávám to. Pomůže postřik Mospilanem?
Škůdci na paprikách ve skleníku, 15.7.2017 Obsahuje fotku
Je to i na plodech a navíc jsem na listech objevil i tohle
Škůdci na paprikách ve skleníku, 15.7.2017 Obsahuje fotku
A pod mikroskopem
Škůdci na paprikách ve skleníku, 15.7.2017 Obsahuje fotku
Asi před měsícem se mi objevily na paprikách ve skleníku mšice. Jen sem tam, tak jsem je hubil tabákovým odvarem. Nakonec jsem objednal Parazitické vosičky, vypustil je do skleníku a po 14 dnech od aplikace vosiček kdy jsem byl pryč mne čekalo ve... celý příspěvek >
Bytelný skleník ze skla pro malou zahrádku, 8.5.2017
Od podzimu mám skleník od firmy V+P Poctivá bytelná konstrukce a skla lepená silikonem. Ve větru se ani nehne. Můžu jen doporučit
Co všechno pěstujete ve skleníku?, 16.3.2017
On ten skleník je docela velký 5,4 x 3m a zabral celý záhon, takže vše co budu pěstovat bude ve skleníku, pokud do budoucna nezaložím někde ještě venkovní záhon, ale letos to neplánuju. Tu bazalku tam určitě dám. I venku jsem jí dával mezi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika