Příspěvky uživatele - 134.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zemina do skleníku, 5.3.2017
Četl jsem Váš komentář a snad jsem to pochopil správně i bez překladatele do češtiny. Já jsem počítal, že kdybych odkopal 20cm, tak to jsou 3 m3 a to bych opravdu nechtěl kupopvat v H... bachu po pytlech To by se asi prodražilo. Ta firma co... celý příspěvek >
Zemina do skleníku, 5.3.2017
Díky. Vlastní kompost plánuju, ale to je na dlouho. Potřebuju nějak začít. Rád bych ještě letos ve skleníku něco pěstoval.
Zemina do skleníku, 5.3.2017
Dobrý den. Pořídil jsem si skleník na pěstování zeleniny (rajčata, papriky, okurky), ale mám tam dost nekvalitní zeminu, tak jsem se rozhodl ji vykopat a nahradit. A teď dotazy: Do jaké hloubky starou zeminu odtěžit? Postačí 20 cm? Dá... celý příspěvek >
Jak hluboký základ podezdívky pro skleník, 12.9.2016
Jestli se nemýlím, tak piloty pod skleník V&P jsou plastové ne betonové. A rozdíl v tom je velký. Písek v kýblech bych nosil já, kdežto montáž pilotů provede firma při montáži skleníku. Prostě lenost zvítězila :-D Žárové zinkování mám, okno... celý příspěvek >
Tmavé skvrny na bazalce, 24.7.2011
Tak to se mi ulevilo, že to není nějaká choroba. Poškozené listy jsem otrhal a teď jen doufat, že se oteplí. Jinak bydlím ve středních čechách 176 m.n.m, ale teploty tu deď klesají i pod 9 stupňů. To je zase léto :-(
Tmavé skvrny na bazalce, 24.7.2011 Obsahuje fotku
Mám tam to samé. Může za to vlhké počasí? Mám strach, že je to plíseň bramborová. Nerad bych přišel o celou úrodu bazalky. Mám jí na zahradě asi 200 rostlin.  Tohe je list bazalky salátové. Na bazalce pravé je to taky, ale zatím o dost míň.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika