Příspěvky uživatele - 209.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Starý druh hřebíčku (hvozdíku) sháním, 14.7.2017
Děkuji! to bude on. Našla jsem podobný v nabídce zahradnictví Krulichových, ale je vyšší. A to, že poupátka napraskávaji, je jisté vodítko:-) Jdu psát mail:-)
Starý druh hřebíčku (hvozdíku) sháním, 14.7.2017
Dobrý den, ráda bych znovu získala zahradní karafiátek, který pěstovala moje babička. Dnes je jich mnoho druhů, ale ten prapůvodní jsem nikde u nikoho neviděla. Je to trvalka, kvete na jaře bíle bez náznaku růžové nebo červené. Nádherně voní. Nemáte... celý příspěvek >
Kolik oleje do benzínu u dvoutaktu, 19.5.2015
Clapi já vim jak to míchat, akorát tady teoretizuju ohledně toho poměru co sem řekl. Podle mě je blbost říct 1:5, když se to míchá 1:50. Jde mi o ten rozdíl.
Dolmar PS 420 SC x Stihl MS 211 x Husqvarna 440, 17.5.2015
Nikdo mi neporadí?. jak dlouho můžu maximálně v pile nechat ten minerální olej? a kté liště také nic?
Kolik oleje do benzínu u dvoutaktu, 15.5.2015
Když mam 5L kanistr a benzín s olejem se míchá 1:50,vlastně je to stejné jako když řeknu, že sem namíchal poměr 1:5? Díky
Dolmar PS 420 SC x Stihl MS 211 x Husqvarna 440, 14.5.2015
Chtěl sem se zeptat, jak dlouho tam mužu ten olej nechat, aniž by došlo k poškození čerpadla?, A ještě mam dotaz k liště. Píšou že se má pravidelně otáčet.tzn nápis tedy potom bude vzhuru nohama?.
Dolmar PS 420 SC x Stihl MS 211 x Husqvarna 440, 13.5.2015
já vim, mam ten ne-bio, může tam zůstat?. Nebo ho mam někam vylýt?
Kolik oleje do benzínu u dvoutaktu, 13.5.2015
K těm poměrum, když sem to vysvětloval matce jak sem to namíchal, omylem sem řekl 1:5 místo 1:50,řekl sem jí blbost?, namíchal sem to 1:50, a protože mě předtím rozčílila, řekl sem 1:5 jak sem byl zní hotovej.
Dolmar PS 420 SC x Stihl MS 211 x Husqvarna 440, 13.5.2015
Díky za rady, no bioolej sem ani nekupoval, leju tam Dolmar obyčejný. Ten řetez sem dopínal, ale jak sem dořezal prvních pár špalků, byl rychle vytáhlý. Zatim tedka řezat nebudu, mazacího oleje tam ještě zustalo v nádržce dost. Chudák spíš mi je tý... celý příspěvek >
Dolmar PS 420 SC x Stihl MS 211 x Husqvarna 440, 12.5.2015
Chci se zeptat místních odborníků na startování. Startoval sem prvně v životě fungl novou pilu Dolmar. Studená naskočila tak na po čtvrté. Ale spíš bych se rád zeptal, samou nervozitou, sem zapoměl ihned odbrzdit motor a nechal sem jí před započatou... celý příspěvek >
Kolik oleje spotřebuje el. řetězová pila, 7.5.2015
Stolní řepkovej olej je to pěknej sajrajt.Jen to potřebujou prodat, proto ho chválej. Dřív se s tim krmil dobytek.
Dolmar PS 420 SC x Stihl MS 211 x Husqvarna 440, 6.5.2015
Ne já sem se jen přidal do této diskuze. Nechtěl sem zakládat nové vlákno. Pila přišla prakticky hned.
Dolmar PS 420 SC x Stihl MS 211 x Husqvarna 440, 29.4.2015
Ahoj přišla mi nová Dolmar 420SC, ale asi páteční model.  Zpracování docela dobré, akorát sem musel víc připlácnout tu azbestovou lesklou placku co je pod tlumičem výfuku. A ještě je v ní na jednom místě lehká rýha asi z montáže. A tlumič výfuku... celý příspěvek >
Slepice nenesou?, 30.8.2014
Zkusím se zeptat veterináře.Ale léčba odčerveníém je jen v tom, že by se mohlo dostat nějaké asi bakterie do vajec a tím nepoživatelné.ale to je od sedmi do 14 dnů... a snášeli v tu dobu dá se říct dobře... a tloušťka na to má taky vliv... když jsou... celý příspěvek >
Slepice nenesou?, 30.8.2014
To jsem zapoměl napsat..Ne nezanášejí.Není kam. Vše hlavně každý den kontroluji, protože mladé chtějí spát venku tak každý den obíhám výběh a koukám i do míst kde se můžou schovat.jedině že by ty vejce zahrabali do hlíny... :o) ještě chci říct,že... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika