Příspěvky uživatele - 217.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plot - sousedi, 5.10.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, co človíček to názor. Jak řešit tuto situaci? Plot nebo nepruhlednou stěnu?
Hnědé fleky v trávníku, 8.7.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, nechci zakládat nové vlákno tak píši dotaz sem. Na jaře nově založený trávník, pravidelně zaléván, 2x přihnojen Lovogreen Jaro. V trávníku, se objevily suchá místa, nikde není vidět žádná pavučinka. Můžete, prosím, někdo poradit co s... celý příspěvek >
Pach po acetonu, 4.7.2019
Přehřátý kvas.
Zkušenost se zavařováním v automatickém hrnci, 29.6.2019
Mozna uz po, ale muj odhad (bez odzkouseni nelze presne urcit) havarijni termostat. Kazdy tepelny spotrebic ma 2 termostaty a to provozni a havarijni. Vyjimka no name.
Automatické zavlažování, 22.1.2019
Dobrý den, nechci zakládat nové vlákno, tak můj dotaz vložím sem. Plánuji automatickou závlahu, a nemohu se rozhodnout jakou značku vybrat. Má někdo z Vás zkušenosti se závlahou ORBIT v porovnání - Toro, Hunter, Rain Bird? Až se jaro zeptá, tak chci... celý příspěvek >
Rajčata podlouhlá, 12.7.2017
Wuxal calcium, prihnojeni na list aplikovano doszd 3x, zatim nezabira.
Rajčata podlouhlá, 12.7.2017
Muzu se zaptat, v jake koncetraci, kolik ledku vapenateho na 1l? Dekuji
Kopřivová jicha, 12.7.2017
Soused ma take nalozenou koprivovou jichu, kam se na ten smrad hrabe jakykoliv hnuj. V teplem pocasi nejde vyjit ani ven. Mam za to, ze mu s tim neco brzo provedu!!
Rajčata podlouhlá, 12.7.2017 Obsahuje fotku
Dobey den, pekne. Take mame nasazeny podlouhla rajcata, ale mame s nima problem. Na konci plody hnednou a opadaji, netusite co jim schazi? Na vetsine rostlin se krouti i listy. Dekuji Eda
Papriky žloutnutí listu, 21.9.2016
Dnes jsem zasel s lupenem na zahradkarsky svaz. I tam rekli ze slo o svilusky. Ja jsem ale nic nenasel. Jednou jsem provedl postrik Mospilanem kvuli msicim, na svilusku ale nepomaha. Podle jejich zdeleni, na svilusku letos narikalo hodne lidi a... celý příspěvek >
Papriky žloutnutí listu, 20.9.2016
Děkuji za reakce, přihnojovat jsem začal, až když rostliny přestaly růst. Ano, používám Kristalon plod a květ cca 1x za 14 dní 1odměrka na 10l vody. Wuxal na list právě kvůli doplnění ostatních látek, použil jsem asi 4x. Zalévám ke kořenům. Na... celý příspěvek >
Papriky žloutnutí listu, 20.9.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, Můžete, prosím někdo poradit, v čem je chyba? Pěstujeme papriky ve skleníku už nějaký rok, ze začátku v pořádku, ale pak byl výsledek čím dál tím horší. V loňském roce jsem vyměnil půdu ve skleníku, kterou jsem promíchával kompostem z... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika