Příspěvky uživatele - 234.215

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování lilku (baklažán), 9.3.2020
Kupil som prave semena toho ceskeho raneho. Mate s nim niekto skusenosti?co chut a kvalita? Este som baklazan nepestoval, ale o velkost plodov mi nejde, myslim, ze prave mensi plod sa lahsie zuzitkuje
Proč nekvetou jahody, 29.5.2019
Tiez riesim tento problem, sadence som odoberal zo stareho jahodoviska minuly rok v júli a hned vysadene do sponu 40×40, pri vysadbe som nehnojil az tento rok v marci slepacincami. Tretina rastlin nekvitne len bujny rast, nemozu byt prehnojene... celý příspěvek >
Rez jadrovin 2019, 21.1.2019 Obsahuje fotku
Lajci: v mojom predchádzajúcom príspevku vidíte fotky - je to úroda z r.2018, Florina na M9(!), 12-ročný štvrťkmeň. Pri tomto strome (výška je takmer 4m) v žiadnom prípade neodstraňujem celé konáre, aj keď majú 4 roky, alebo aj oveľa viac. Maximálne... celý příspěvek >
Rez jadrovin 2019, 21.1.2019
Lajci: Odrezávať celý konár v 4.roku - prečo? Takýto rez by bol odôvodnený pri tvaroch bez trvalých kostrových konárov (štíhle a superštíhle vreteno, Solax, Hytec, Tatura Trellis, Mikado...). Pri tvare stromu s klasickou korunou (zákrpok, pyramidálny... celý příspěvek >
Jabloň Karneval, 21.1.2019
R: Existujú tu už 2 vlákna s názvom "Karneval", takže neviem či má zmysel zakladať ďalšie. Ale k Vášmu príspevku: Mám viacročný Karneval - polokmeň na MM111 (foto). Pravdupovediac doteraz som bol kvalitou tejto českej odrody trochu sklamaný. Vizuálne... celý příspěvek >
Prosím co je to za houbu?, 24.9.2018
Jedovate huby v kosiku -zalezi od toho, ako dlho boli na sebe natlacene a o aky druh huby ide. Napr. Satana by som sa nebala, pouvareni je sam neskodny. Muchotr. Zelenu by som asi zvazovala, ci nevyhodit susedne huby. Alkohol: znasanlivost s hubami... celý příspěvek >
Určení odrůd, 8.9.2018
Rubín. IH
Matčino, 8.9.2018
ing.Fidla: Jonathan mám ešte na strome, ale je už pekne vyfarbený, vidím to tak o 10-14 dní. IH
Sloupovité stromky, 26.4.2018
Eva T. v ktorej oblasti a v akej nadmorskej výške máte zasadený Merchant keď máte čerešne už koncom mája? Sylviu máte na akom podpníku? Michal    
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 10.3.2018
37.86: To čo píšete je TEORETICKY v poriadku, o tom že hubové ochorenia milujú vlhkosť sa vie už dávno. Ak si zadáte do googlu "Taphrina deformans - rainfall" tak Vám vyskočia desiatky vedeckých článkov, potvrdzujúcich závislosť miery postihnutia... celý příspěvek >
Ovocná stěna pana Kotyšana z Receptáře, 10.3.2018
Vladan: "...ty rezistenti nemusí být tak chutné...". Dovolím si nesúhlasiť, aj medzi tzv. "rezistentami" sa nájdu odrody vynikajúcej chuti. Spomeniem napr. Rubinolu, Opál, Rozelu, Sirius, Rajku, Admiral, Topaz, Merkur, Angold, Goldstar, Orion... ... celý příspěvek >
Goldrich meruňka, 12.7.2017
Mezeru v dozrávání meruněk mezi Leskorou a Goldrichem se mi stále nepodařilo vyplnit.  Peter ak Veselka má problémy zo zahnívaním plodov a Orangered je zase málo odolný na jarný mráz tak dobrá volba by mohla byť Velita ktorá by mala... celý příspěvek >
Jaký typ koruny zvolit (vřeteno, talíř, pyramida...?), 8.5.2017
Veľmi zjednodušene: typ podpníka (jablone) a vhodný tvar stromu. M-27,M9: zákrpok. M26: zákrpok, štvrťkmeň. MM106,MM111,M7: štvrťkmeň, polokmeň. M25,A2: polokmeň, vysokokmeň. Semenáč: vysokokmeň. IH
Jaký typ koruny zvolit (vřeteno, talíř, pyramida...?), 8.5.2017
("...nyní výška kmenu 55cm, tzn.zákrsek..."). Máte to pekne rozškatuľkované podľa centimetrov, ale takto to nefunguje zasa vždy. Najlepšie na príklade - na priložených fotkách je Jonagored na MM106, ktorý som sadil v r.2006. Výška kmeňa je 50cm, teda... celý příspěvek >
Čerešne, 1.4.2017
Pre čerešniarov (foto). IH
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika