Příspěvky uživatele - 6.215

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moruše s nejlepšími plody - jaký kultivar?, 30.4.2008
Ano, myslím, že se rozrůstá rychle. Když jsem jí kupovala, byl to stromek se zhruba deseti větvemi, asi 30cm dlouhými, tvořícími malou korunku. O tom, jak vypadá teď jsem psala v minulém příspěvku. A to jí ještě trochu prořezávám a větve na podzim... celý příspěvek >
Moruše s nejlepšími plody - jaký kultivar?, 29.4.2008
Nejsem sice zkušený sadař- ovocnář, ale MORUS ALBA PENDULA, tedy moruši bílou-převislou můžu určitě doporučit. Mám jí šestým rokem a jsem s ní víc než spokojená. Koupila jsem jí v zahradnictví a bylo mi řečeno, že jelikož je roubovaná, neporoste už... celý příspěvek >
vlčí bob a ochránci přírody, 26.4.2008
Pozor na malé děti a domácí mazlíčky - vlčí bob je JEDOVATÝ!!!
osázení hrobu, 23.4.2008
Můžete zkusit některé druhy rozchodníku - Saxifraga. Prodávají se ve tvaru malých hustých bochánků, ale poměrně rychle se rozrůstají a jsou nenáročné na půdu i zálivku.
Zastříhávání clematisu, 21.4.2008
Já mám Clematisy čtyři-bílý, fialový, růžový a sv. růžový. Všechny jsou po babičce, tudíž staré několik desítek let. Babička je vždy v listopadu radikálně seřízla, cca.30cm od země. Na jaře začnou docela rychle vyrážet, teď jsou asi 70cm vysoké a... celý příspěvek >
Neznáte tuhle rostlinu, 16.4.2008
Skočec - nádherná, ale prudce jedovatá rostlina - POZOR na děti a domácí mazlíčky!!!
Hořec, 16.4.2008
Moje babička sypala vždy k hořci opadanou omítku- prý potřebuje vápník... Nevím, jestli je to pravda, ale dělám to taky a hořec má přes půl metru v průměru a kvete jako blázen. Očividně mu to svědčí.
prosím o radu, 13.4.2008
A jak vypadají ty "nárůstky"? Pokud jsou tmavé- hnědé kulaté, jedná se o tzv.puklice. Mě se nejvíc osvědčilo důkladně je mechanicky odstranit z celé rostliny (pozor, opravdu důkladně, někdy jsou potvůrky docela nenápadné) a poté listy omýt... celý příspěvek >
vánoční kaktus, 2.3.2008
Vánoční kaktus se množí velmi snadno-stačí kousek odlomit, zastrčit do běžné zeminy s přídavkem písku a udržovat MÍRNOU vlhkost - NEPŘELÉVAT. Po pár dnech zakoření. Pro bohatší rostlinu dávám do jednoho květináče 3-4 kusy.
Neznámá květina, 21.5.2007
Ano,jedná se o trvalku, druh zvonku. Koření mělce, stačí jen vyrýpnout a zasadit - je nenáročný na půdu a máme ho již několik desítek let na zahradě. Snáší polostín i přímý sluneční úpal.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika