Příspěvky uživatele - 245.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ohřívání bazénu, 15.8.2015
No já mám připojení solárních panelů pomocí automatiky, která řídí chod celého bazénu.Dalo by se to celé zapojit tak, že by to zavřelo vodu do soláru, ale nechci v těchto vedrech nechat soláry bez ochlazování vodou.A tak jsem to vyřešil tak, že jsem... celý příspěvek >
Ohřívání bazénu, 15.8.2015
Tak vás můžu ujistit, že v našem bazénu je nyní dlouhodobě teplota přes těch 30 a po řase ani stopa.A pokud do něj nyní v tomto horku skočíme tak se to zdá dost osvéžující.A jak píšete pro děti a noční koupáni ideální.
Zakalena voda v bazenu, 10.8.2015
No já jsem od přírody línej člověk a hlídat pořád něco taky nemusím.V tomto pojetí jsem realizoval celou zahradu.Proto mám u bazénu poloautomatické dávkování chloru, automatické dopouštění vody a automatickou regulaci solárních panelů.A finančně... celý příspěvek >
Zakalena voda v bazenu, 10.8.2015
Já to vezmu podle sebe a mohu klidně napsat, že teploty přes 30°C mám hodně často a jelikož používám výhradně tablety 3 v 1 nebo 5 v 1 tak mám pořád vodu křšťálově čistou a nemusím používat žádný chlor šok ani vločkovač.Ono když to spočítáte tak to... celý příspěvek >
Drtič větví Dolmar FH2500, 8.8.2015
Válcovej to na rozdíl od nožového schroupe.
Protiproud - jaké máte zkušenosti?, 7.8.2015
Soused to má v bazénu který je obezděný tudíš krytý.Ale ten kravál jakej to dělá je tak na ohluchnutí.V tom uzavřeném prostoru je to tak akorád plavat a mít na hlavě protihlukové klapky.
Čištění bazénu, 7.8.2015
Klidně tam tu fólii nechte, ničemu to nevadí.
Azuro 400, 2.8.2015
No asi nejjednodušší bude hadici od vratné trysky zapojit na čerpadlo filtrace (místo té od skimeru)a toto použít na odčerpání vody.Pokud je filtrace zkompletovaná tak přepnout ventil na filtraci na odpad a vyčerpad vodu takto. V obou případech... celý příspěvek >
Bazény Bestway - životnost, 31.7.2015
Nevím jak je to možné protože spousta mojich známejch mělo a má buť stará AZURA nebo ORLANDA a už je provozují jak zakopané tak na povrchu10 a více let.Je pravda, že já mám už AZURO DE LUXE které vypadá podstatně lépe pokud je jako nadzemní.Ale... celý příspěvek >
Bazény Bestway - životnost, 30.7.2015
No já jsem taky začínal na těchto bazénech a když už jsem měl čtvrtý a vracel ho pro výše uvedené vady prstence tak jsem došel k názoru, že tudy cesta nevede a koupil jsem AZURO a zakopal.Zahradu nemáme nijak velkou, ale bazén se tam vešel.Když jsem... celý příspěvek >
Bazény Bestway - životnost, 30.7.2015
Za cenu těchto křápů se dá koupit i plechovej bazén a je pokoj na hodně dlouho.
Drtič větví Dolmar FH2500, 25.7.2015
Nožovej nebrat, ten vám v pohodě nadrtí třeba 4,5cm násadu od krumpáče, ale mladé živé větvičky nebere.Namotávaji se a pořád se to musí rozebírat a čistit.Měl jsem nožovej a přešel jsem na válcovej a nemůžu si to vynachválit.Ten zase se asi trochu... celý příspěvek >
Jak provést proplach pískové filtrace, 25.7.2015
No to je ten trávník radostí bez sebe!
Jak provést proplach pískové filtrace, 25.7.2015
Ale u všech manometrů neni červené pole.Nejlepší je zapsat si tlak po prvním spuštění, když je novej písek.A při větším zvednutí tlaku propláchnout.
Vyčistění dna bazénu po projasňovači, 23.7.2015
V návodu k té pískové filtraci to máte popsané která poloha je na proplach, která na výplach a která na odtok do odpadu.Může tam být napsáno WASTE nebo Entleeren.Podle toho v jakém jazyce to je popsané.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika