Příspěvky uživatele - 224.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Foliový tunel z ohebných trubek, 13.12.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den. Několik let používám foliák, jehož oblouky jsou z materiálu používaného eletrikáři. Původně jsem měla pařeniště z prken a oblouky zapíchávala do země - byly o dost delší a různě se samovolně posouvaly. Dalším stupněm bylo zkrácení oblouků... celý příspěvek >
Prosba o určení rostlin, 6.7.2017 Obsahuje fotku
Také se připojím s dotazem na určení rostliny. Mám ji v truhlíku, ale asi by raději byla na záhonu. Květy jsou velké téměř 2 cm. Měla by být léčivá. Beruna 
Využití motoru el. sekačky, 11.4.2017
Dobrý večer, dosloužila mi el. sekačka. Motor je však funkční - lze ho na něco ještě využít? Má sice ulomenou nějakou lamelu, takže se nože nezastaví okamžitě po vypnutí. ale s touto závadou jsem pár let bez problémů sekala. Beruna 
Hledá se bylinka... šípek, 26.9.2016
Hledám, kde by bylo možné najít a natrhat "čisté" šípky růže svraskalé, nejlépe okres PJ. Jde sice o hojně pěstovaný druh, avšak převážně kolem silnic, což se na léčení nehodí. Máte někdo zkušenosti s jejich užíváním? Beruna   
Jak vyčistit mák?, 19.9.2016
Přesýpáním z jedné misky do druhé za proudění vzduchu - větřík nebo fén. Nejspíš z malé výšky,  po získání cviku a odhadu z větší výšky. Mák máme krásně čístý. Když se zadaří, stačí přesypat jen 2-3x. Beruna
Jak čerpat vodu z jímky, 5.6.2015
Rozhodli jsme se nepoužívanou jímku předělat na zásobáru dešťové vody pro zalévání zahrady. Přívod vody z okapů už je hotový, teď budeme pokládat vedení pro čerpání vody - vybrali jsme PE-MD trubku 32mm (ještě není koupená), kterou chceme vést od... celý příspěvek >
Co je to za kytku, 13.10.2014
... a je léčivý - na játra, žlučník
Papriky - 2013, 9.11.2013
Dnes jsem pro jistotu otrhala všechny zbývající - ve foliáku v mrazové kotlině. Beruna
Plody na rajčatech nerostou, 27.6.2013
Rajčata mám venku i ve foliáku - odkvétají a netvoří plody. Mají jen pár plodů na spodním vijanu, který kvetl ještě před vysazením. Rajčata pěstujikaždý rok, ale takovýhle problém jsem ještě nikdy neměla. Beruna
Nádoba na naložení masa, 9.4.2013
Nemohu najít výrobce či prodejce velkých kameninových nádob. Sháním 40l kameninový sud. Existuje? 
Práce, 25.11.2012
Asi před rokem jsem v jedné diskusi zaslechla, že když obec poptává takovouto práci, pohybují se ceny okolo 5 Kč/m2.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika