Příspěvky uživatele - 248.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zivy plot, 18.3.2018
Dobrý den, zaujala mne informace že ne každý muchovník je vhodný na živý plot, a já myslela že muchovník jako muchovník - tedy samozřejmě keřový, ne roubovaný stromkový. Můžu tedy poprosit o upřesnění které odrůdy jsou do živého plotu vhodné a... celý příspěvek >
Cyperus paapyrus, 22.11.2017
Dá se koupit v květinářství Plantica.
Mělce kořenící pokojové rostliny, 22.11.2017
Prosím nevíte jaké pokojové rostliny jsou mělce kořenící? Na netu je spousta tipů na mělce kořenící stromy, keře, zeleninu... ale o pokojovkách nic :D Mám pokojový ibišek na vysokém kmínku ve velkém květináči, a ten spodek je takový holý, že... celý příspěvek >
Ovocné druhy pěstovatelné totálně bez postřiku, 21.7.2017
Moc děkuju všem, kteří si našli čas na odpověď!  Byli byste prosím ještě tak moc hodní a napsali odrůdu, pokud ji znáte? Jinak má pravdu Petr z H., že jsem otázku mohla položit líp. Tedy co očekávám - přesně jak je popsáno, nevadí mi... celý příspěvek >
Ovocné druhy pěstovatelné totálně bez postřiku, 21.7.2017
Dobrý den, zakládám novou zahradu, a ráda bych poprosila o Vaše zkušenosti, jakým ovocným druhům se u vás daří pěstovat bez chemických postřiků - a tím myslím opravdu úplně totálně bez. Je mi jasné že v různých podmínkách se různé druhy... celý příspěvek >
Využití hoblin jako mulče?, 17.7.2017
Zdravím, mám doma pravidelný přísun hoblin jako odpad po našich močatech.  Daly by se využít i jinak kromě klasického kompostu?  Třeba jako mulč? Nebo vás napadá jiné využití?
Měkká opuka - co s ní?, 7.7.2017
Zdravím všechny, máme na zahradě velkou hromadu opuky která byla před dlouhou dobou použitá k dekorac fasády domu. Zbylo jí ale opravdu velké množství, které bylo roky skladováno veku pod vlnitým plechem. Ted se ale zahrada vyklízí a bude... celý příspěvek >
Vrbové proutí pro živý plot - kde sehnat Střední Čechy?, 4.7.2017
Tak mám úlovek, podle všeho vrbu bílou. Zřejmě stříhaná před dlouhou dobou, takže pruty asi nejsou ideální, ale zkusím to. Podle rad na netu šly pruty nejdřív do vody zakořenit, když je chci sázet v tohle období roku.
Vrbové proutí pro živý plot - kde sehnat Střední Čechy?, 3.7.2017
Zdravím všechny návštěvníky, sháním vrbové proutí pro živý plot, nemáte prosím tip kde koupit, případně moci ostříhat proutí z vhodné vrby (ale nechci nikde drancovat, muselo by jít o nějaký zapomenutý strom o který nikdo nestojí a kterému to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika