Příspěvky uživatele - 227.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím jsou napadeny brambory?, 23.7.2018
Podobné postižení také mívám, výhradně na hlízách z keřů přiléhajících k trávníku, takže primární je požer živočišným škůdcem z trávníku a hniloba je sekundární. Poškozeno vždy několik hlíz, neřeším, oloupu. J.
Plíseň bramboru na rajčatech 2017, 9.8.2017
Také se mi bílá místa letos vyskytla. Na osluněné straně, po horkých bezmračných dnech. Jde o poškození sluncem, jak píše pan Vladimír. Odlistění tomu jistě napomohlo. Jde jen o kosmetickou vadu plodu. J.
Okurka hadovka - žloutnutí listů, 28.6.2017
Dle mne Mospilan je na mšice, na svilušky neúčinkuje. J.
Roubování okurek 2017, 3.4.2017
Roubuji na Sprintera, vyfocené rostliny byly roubovány 19. 3. 2017. Vysévám podnože do kokosového substrátu, okurky do výsevního substrátu. Pěstuji na okenním parapetu v obýváku, 1OO% vzdušnou vlhkost zajišťuji převráceným průhledným plastovým... celý příspěvek >
Rajčata ve stavebních vědrech, 1.3.2017
Na pytlech se substráty je dokonce napsáno: Při práci nejezte a nepijte, pracujte v rukavicích, po práci si umyjte ruce teplou vodou a mýdlem. Tak nějak.   Zdraví Jiřina
Rajče Stupické polní rané, 8.8.2016
Tato rostlina nepatří Stupickému. Jde o záměnu semene. Takováto je jen jedna rostlina ze sáčku nebo je jich více? J.
Rajčata 2016, 5.8.2016
Tomatoberry F1 je výborné, pěstuji po léta z orginálních semen. Deterino jsem také někdy měla, pamatuji si, že bylo chutné, ale rostlo dost neduživě. V posleních letech nám chutná Datlo oranžové ze Zahrádkáře před několika lety. Sestra z Čech,... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 3.8.2016
Čerň mám ve skleníku letos též v nebývalé míře. Na plody nejde, tak odmítám chemicky ošetřovat. Neznáte nějakou prevenci pro příští rok? Jinak Mandat mne ve skleníku příjemně překvapil chutí. Plánuji pro příští rok. Růst silný, plodnost vysoká,... celý příspěvek >
Co zasít, nebo zasadit v červenci?, 11.7.2016
Dnes se chystám vykopat rané brambory a po nich naseju ledový salát, budu ho pěstovat z přímého výsevu, loni jsem to tak udělala a do podzimu narostl pěkný. Ještě později vysévám špenát a ředkvičky. J.
Kompost z hnojeného a ošetřovaného trávníku, 27.5.2016
Tento kompost bych nepoužívala k rajčatům - viz. kroucení vrcholů rajčat. K ostatním plodinám nevadí. Herbicidy proti dvouděložným se rozkládají jen pomalu. J.
Roubování okurek na tykev 2016, 15.4.2016
Podobným způsobem roubuji mezi děložní lístky tak, že párátkem vykroužím dírku mezi lístky a do ní vložím čerstvě vzejitou seříznutou okurku. Při této metodě je nutno udržovat vysokou vzdušnou vlhkost až 14 dnů, teprve pak rostlinky přestanou vadnout... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev 2016, 16.3.2016
Okurky, které nyní roubuju přijdou do skleníku. Vypěstování sazenice od výsevu do výsadby mi trvá pět týdnů. Osvědčila si mi jazýčková kopulace při zachování obou kořenů i vrcholů po naroubování a jejich postupné odstraňování. Přečtěte si moje... celý příspěvek >
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 9.3.2016
Dobrý den, paní Hano. Množení sazenic rajčat řízkováním se věnuju několik let. Vše popisuju a dokumentuju zde na zahradě. Popisky včetně dokumentace fotografické jsou zde v starších vláknech a vydaly by na knihu. Jiřina
Rajčata 2016, 28.12.2015
Pane Daníku, nedomníváte se, ale máte zcela pravdu, že jde o relativní nedostatek vápníku, který rostlina není schopná v danou chvíli přijímat.  Letos se mi též vyskytla apikální nekroza na záhoně, kde tomu dosud nikdy nebylo. Bylo to způsobeno... celý příspěvek >
Bohemia nepřekonaná, 25.9.2015 Obsahuje fotku
Nebyla jsem přihlášená, přikládám foto. J.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika