Příspěvky uživatele - 207.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Preventivní postřik rajčat, 27.6.2017
Přátelé, loni mi rajčata během dne totálně sežehla plíseň. Nevím, šedá, bramborová, prostě vše zhnědlo a zvadlo. Letos bych rád udělal preventivní postřik. Poradíte čím? Něco obecně mědnatého, anebo nějaký konkrétní výrobek? Ideálně širokospektrální,... celý příspěvek >
Hnědé skvrny na rajčatech, 27.6.2017
Díky všem, tak je to jasné. No... BTW, mám jich jen dvě rostliny v květináči, takže mě letos byčí srdce vyjdou asi trošku dráž :D Martin
Hnědé skvrny na rajčatech, 26.6.2017 Obsahuje fotku
Prosím o radu, tipoval bych to na plíseň, ale objevily se jen na několika plodech mezi ostatními rajčaty. Jiné známky nejsou, ani listy ani rostliny, nic, vše čisté. Je to plíseň? Nebo tomu něco chybí? Vápník? Díky. Martin.
Pozdní řez, 7.3.2017
Kolegové, nestihl jsem řez několika stolních odrůd révy. Jak postupovat? Mám je řezat ještě teď když už budou ronit mízu anebo počkat až vyraší a řezat až za zelena, v tom případě kdy? Díky za rady. MartinCZ.
Čím ošetřit dřevo?, 2.3.2017
Zdravím přátelé, mám dřevěnou modřínovou terasu. Dva roky starou, neošetřenou. Dále venkovní dřevěnou srubovou saunu ze severského smrku (palubky 4cm silné, dvoudrážka) a pak teakový nábytek z tesca. Chystám se letos nastavit nějaké pravidlo, jak a... celý příspěvek >
Pýchavka - vatovec, 2.3.2017
Tak to neumím posoudit, ale je fakt, že mi přijde že ne a chystám se je pokácat. Ale to jsem chtěl už před výsadbou vatovce. Měl jsem je namixovány za ovocnými stromky Muďoulu, který nemá rád postřiky. A muďoul má pro mne větší hodnotu. Každopádně... celý příspěvek >
Destilacni pristroj z aukra, 9.6.2016
Díky za reakci. Na odsíření jsem úplně zapomněl. Měl bych k tomu ještě dotaz - odsiřuje se jedlou sodou. Nikde ale neumím najít, kolik se má dát na odsíření jedlé sody? Když bych to třeba počítal na těch 10 litrů vína?
Cesnek mi nejde jako babicce, 8.6.2016
Tak snad už to příští rok konečně klapne :) Díky.
Cesnek mi nejde jako babicce, 8.6.2016
Předtím tím tam byl pórek a hrách myslím. Obvykle jsem vysazoval česnek po hrachu. Vytrhnu jednu slabší rostlinu a pošlu večer foto, pokud to bude fusárium, tak to asi poznáme. Hutnější ta půda trošičku je, pro příští rok zasadím do záhonu, kde... celý příspěvek >
Destilacni pristroj z aukra, 6.6.2016
Pustil jsem se do experimentování s pálením. Jde mi hlavně o zábavu, spíš než o systematické pálení alkoholu. Po načítání spousty stránek (hlavně těchto stránek) a různých textů jsem se rozhodl destilaci vyzkoušet na něčem velmi levném. Koupil jsem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika