Příspěvky uživatele - 83.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kůrovec na meruňce a jabloni?, 19.6.2017 Obsahuje fotku
Rok se s rokem sesel a ja jsem tu zpet se stejnym problemem. Umirajici stromy belokaz (nebo jiny kurovec) na merunce. Minuly rok jsem prisel kvuli nahlemu uschnuti o 4 merunky primo behem leta. Skudce jsem musel mit na stromech uz na jare... celý příspěvek >
Ockovani, 11.4.2017
Dekuji za bleskovou odpoved, Jako zacatecnik delam jiste hromadu chyb ale sam jen tezko zjistuji kde :) jen doplnim par informaci: Stitek je pritrostly ke kure a zivy (zelene lyko / kambium pod kurou stitku) Ockovano Forkertem,... celý příspěvek >
Ockovani, 11.4.2017
Zdravim, Mam dotaz na zkusenejsi...  Zkousel jsme ockovat merunkova ocka na planou mirabelku (roubovani se mi na tuto podnoz opakovane povedlo). Problem je, ze ocka z minuleho roku jsou prirostla ke kure, ale pupeny jsou vsechny... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika