Příspěvky uživatele - 128.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co mi ožírá letorosty?, 18.6.2017 Obsahuje fotku
U roční rostlinky mi něco pravidelně okouše vrcholový letorost. Většinou výhon zvadne a ja ho musím zakrátit a tak pořád dokola. Nedaří se mi o tom nic vygooglit. Hledal jsem nějakého škůdce, ale na vrchním listu jsem našel jen asi 1mm velkého... celý příspěvek >
Kroucení všech nově narostlých lístu, 21.7.2016 Obsahuje fotku
jeste jeden
Kroucení všech nově narostlých lístu, 21.7.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupil jsem si rostlinu bezsemené révy Afrodita a zasadil jí k jižní stěně garáže.Uplně všechny nově vyrostlé lístky jsou zdeformované, a to už od úplného počátku, jakmile se začne klubat nový lístek, hned je na něm vidět, jak je... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 25.3.2016 Obsahuje fotku
Kolín, na stromku chráněném u zdi mám sem-tam květ už asi 14 dní, ale dnes už to vypadá takto.Už mám připravenou tkaninu na přikrytí, kdyby mrzlo
Poraďte prosím laikovi se zanedbanou meruňkou, 17.2.2016
děkuji za tip, přidělám tedy na stenu garáže nejaký rošt, a stromek budu co nejvice rozevírat a placatit na stěnu.
Poraďte prosím laikovi se zanedbanou meruňkou, 16.2.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, k jižní stěně garáže jsem si vysadil meruňku. Dal jsem ji jen asi 40 cm od zdi a měl v plánu, že ji budu částečně tvarovat na placato aby kopírovala stěnu garáže a v létě využívala odražené teplo. Teď už mi to jako tak dobrý nápad nepříjde... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika