Příspěvky uživatele - 148.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stromky umírají, 18.6.2017
Myslíte to vážně, že 1x týdně nalít k mladému stromku 10l vody je málo? Já to tak od jara dělám a stromkům se vede dobře, dokonce když jsem je nedávno po delším teplém období okopal, že je půjdu zalít, tak už v 5cm byla vlhká půda... Taky mi... celý příspěvek >
Výsledky roubování 2017 - horké jaro, 18.6.2017
A já znovu říkám, že to je nesmysl. Za horkého léta rostliny vodu přijímají velmi dobře. Zalejte povadlé rostliny a velmi rychle se vzpamatují. Pravda je pouze to, že mají zavřené průduchy, a to proto, aby vodu méně vypařovaly.
Rajčata uvadla, 18.6.2017
Ten levý výhon klidně odstraňte, já takové odstraňuji běžně, když někde nějaký opomenu. A nebo jej nechte, uvidíte. Nikdy jsem rajčata na více výhonů nepěstoval ani nezkoušel, jak se budou chovat, ale asi nějaký důvod bude (menší plody, slabší... celý příspěvek >
Usychání melounů, 18.6.2017
Pod roubovaným melounem by měla být vždy netkaná fólie, aby nemohl meloun zapouštět vlastní kořeny. A to proč? Nestalo se mi ještě, že by meloun zapouštěl vlastní kořeny. Pozoruji to pouze na dlouhých šlahounech dýní, a i tak to jsou malé pomocné... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika